tel. +48 32 441 80 97
Sobota 11:00-19:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2021-01-23 19:01:46
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.50004.5500
USA dolarUSD13.72003.7600
Czechy KoronaCZK10.17000.1740
Wielka Brytania FuntGBP15.05005.1300
Szwajcaria FrankCHF14.15004.2600
Dania KoronaDKK10060.400061.5000
Szwecja koronaSEK10044.300045.8000
Norwegia koronaNOK10043.300044.5500
Kanada DolarCAD12.88002.9900
Rumunia lejRON10090.000096.0000
Australia DolarAUD12.84002.9400
Ukraina hrywnaUAH10012.400014.5000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.45004.6500
USA dolarUSD13.65003.8500
Czechy KoronaCZK10.16800.1780
Wielka Brytania FuntGBP15.00005.2500
Szwajcaria FrankCHF14.10004.3500
Dania KoronaDKK10058.000063.0000
Szwecja koronaSEK10043.000047.0000
Norwegia koronaNOK10042.000046.0000
Węgry ForintHUF1.00012.000014.0000
Chorwacja KunaHRK10.53000.6500
Albania LekALL1.00030.000045.0000
Gruzja LariGEL10.90001.3200
Izrael szekelILS10.93001.1700
Japonia JenJPY1.00033.500039.5000
Kanada DolarCAD12.80003.1000
Meksyk pesoMXN10012.000025.0000
Bułgaria LewBGN12.20002.4500
Rosja rubelRUB1004.10006.4000
Rumunia lejRON10084.000098.0000
Australia DolarAUD12.60002.8000
Tajlandia bahtTHB10010.000013.3000
Turcja liraTRY104.40006.9000
Ukraina hrywnaUAH10012.000014.9000
Chiny JuanCNY10045.000065.0000
ZEA DirhamAED10.89001.0650
Arabia Saudyjska rialSAR10.84001.1700
Argentyna pesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.57002.2430
Bahrajn DinarBHD17.490111.9003
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.07001.7000
BiH MarkaBAM12.02002.5500
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.58000.7900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00300.0054
Dominikana PesoDOP10.05800.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.33982.0298
Filipiny pesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia dalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala quetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.01860.0476
Hong Kong DolarHKD10.42000.5500
Indie rupiaINR10.03000.0540
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02170.0311
Jamajka DolarJMD10.02000.0290
Jordania DinarJOD14.55005.8900
Kambodża rielKHR10.00070.0013
Katar rialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia szylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.25000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000014.0000
Macedonia denarMKD10.05000.0800
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja ringgitMYR10.80001.0500
Maroko dirhamMAD10.34000.4800
Mauritius rupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia lejMDL10.18000.2700
Nigeria nairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia dolarNZD12.30002.5500
Oman rialOMR17.600011.2000
Pakistan rupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj guaraniPYG1.0000.58000.6900
Peru solPEN10.88001.2200
RPA RandZAR10.17000.2800
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.03060.0516
Serbia dinarRSD10.03200.0420
Seszele rupiaSCR10.15000.3600
Singapur dolarSGD12.40002.9200
Sri Lanka rupiaLKR10.01500.0350
Tajwan dolarTWD10.10000.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.07000.2200
Wysp Salomona dolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.7000
USA dolarUSD13.55004.1000
Czechy KoronaCZK10.10000.1730
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.1000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Waluty wycofane z obiegu
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.00005.0800
Australia stary DolarAUD11.82002.7500
Austria SzylingATS10.22000.2900
Belgia FrankBEF10.07700.0960
Dania stara koronaDKK10.42000.5300
Czechy stara koronaCZK10.11000.1650
Chorwacja stara kunaHRK10.41000.6000
Estonia KoronaEEK10.20000.2500
Holandia guldenNLG10.60001.7500
Hongkong stary dolarHKD10.28000.4700
Irlandia stary funtIEP13.50004.9000
Japonia stary jenJPY10.02300.0360
Kanada stary DolarCAD12.00002.8300
Litwa litLTL10.92001.1200
Luksemburg frankLUF10.07800.0960
Łotwa łatLVL14.50005.4700
Niemcy MarkaDEM11.65002.0000
Norwegia stara koronaNOK10.30000.4000
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.50002.6000
Korona słowackaSKK10.10400.1300
Słowenia tolarSIT10.01310.0160
Szwajcaria stary FrankCHF12.95004.1300
Węgry stary ForintHUF10.00900.0110
Wyspy Man funtIMP14.60005.0000
Szkocja funtSCP14.78005.0800
Jersey FuntJEP14.50005.0800
Irlandia Północna FuntIEP14.50005.0800
Guernsey FuntGGP14.60005.0000
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Internetowy kantor MAX

Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek11:00-19:00
wtorek11:00-19:00
środa11:00-19:00
czwartek11:00-19:00
piątek11:00-19:00
sobota11:00-19:00
niedzielahandlowe

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.