tel. +48 32 441 80 97
Niedziela
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2019-08-24 20:48:36
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.335004.38200
USA dolarUSD3.910003.95000
Czechy koronaCZK0.165800.16950
Wielka Brytania funtGBP4.770004.85000
Szwajcaria frankCHF3.990004.05000
Norwegia koronaNOK0.428400.44340
Dania koronaDKK0.579200.59220
Szwecja koronaSEK0.400200.41320
Kanada dolarCAD2.925002.97500
Węgry forintHUF0.013200.01390
Australia dolarAUD2.619602.63960
Chorwacja kunaHRK0.590000.63000
Japonia jenJPY0.036500.03800
Ukraina hrywnaUAH0.152000.16450
Rumunia lejRON0.874200.95920
Bułgaria lewBGN2.200002.33000
Rosja rubelRUB0.059000.06400
Turcja liraTRY0.705600.75060
Chiny juanCNY0.529000.58700
Albania lekALL0.000000.00000
Izrael szekelILS1.080001.12400
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.250004.45000
USA dolarUSD3.850004.05000
Czechy koronaCZK0.163000.17300
Wielka Brytania funtGBP4.700004.90000
Szwajcaria frankCHF3.900004.10000
Norwegia koronaNOK0.420000.46000
Dania koronaDKK0.560000.60000
Szwecja koronaSEK0.380000.42000
Kanada dolarCAD2.850003.05000
Węgry forintHUF0.012500.01450
Australia dolarAUD2.550002.75000
Chorwacja kunaHRK0.560000.66000
Japonia jenJPY0.034000.03850
Ukraina hrywnaUAH0.130000.16500
Rumunia lejRON0.860000.98500
Bułgaria lewBGN2.200002.40000
Rosja rubelRUB0.054000.06550
Egipt funtEGP0.190000.30000
Turcja liraTRY0.600000.77000
Meksyk pesoMXN0.180000.25000
Chiny juanCNY0.535000.58900
Dominikana pesoDOP0.070000.08600
Albania lekALL0.035000.04800
Indie rupiaINR0.051000.06100
Izrael szekelILS1.060001.14500
Hong Kong dolarHKD0.410000.46000
Brazylia realBRL0.920001.08900
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.190002.40000
Jordania dinarJOD5.300005.85000
Arabia Saudyjska rialSAR0.930001.09000
Nowa Zelandia dolarNZD2.420002.63000
Republika Południowej Afryki randZAR0.230000.30500
Malezja ringgitMYR0.850000.99900
Korea Południowa wonKRW0.003000.00370
Kenia szylingKES0.033000.04300
Tajlandia bahtTHB0.121000.13700
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED1.010001.07000
Singapur dolarSGD2.700002.91000
Macedonia denarMKD0.065000.08500
Kazachstan tengeKZT0.009000.01160
Indonezja rupiaIDR0.000230.00033
Białoruś rubelBYN1.730002.04000
Gruzja lariGEL1.330001.63000
Maroko dirhamMAD0.390000.47000
Mauritius rupiaMUR0.080000.12300
Filipiny pesoPHP0.065000.08900
Katar rialQAR0.910001.20000
Wietnam dongVND0.000130.00020
Tunezja dinarTND0.550001.58000
Serbia dinarRSD0.034000.04400
Seszele rupiaSCR0.190000.44000
Islandia koronaISK0.028000.03500
Peru solPEN1.100001.32000
Tajwan dolarTWD0.100000.14500
Oman rialOMR9.5000010.95000
Mołdawia lejMDL0.180000.28000
Kuwejt dinarKWD10.0000014.00000
Jamajka dolarJMD0.022000.04000
Kolumbia pesoCOP0.001000.00140
Chile pesoCLP0.004400.00700
Brunei dolarBND2.400003.00000
Bahrajn dinarBHD8.0000011.50000
Barbados dolarBBD1.500002.20000
Armenia dramAMD0.006900.00850
Argentyna pesoARS0.090000.16000
AZN2.000002.45000
Boliwia bolivianoBOB0.480000.51000
Botswana pulaBWP0.340000.36000
Belize dolarBZD1.700001.82800
Kongo frankCDF0.001800.00220
Kostaryka colónCRC0.005600.00630
Escudo zielonoprzylądkoweCVE0.034000.04100
Fidżi dolarFJD1.650001.75000
Gibraltar funtGIP3.500004.90000
Gambia dalasiGMD0.069000.07600
Gwinea frankGNF0.000300.00050
Gwatemala quetzalGTQ0.320000.50000
Kambodża rielKHR0.000700.00120
Sri Lanka rupiaLKR0.019000.03300
Nigeria nairaNGN0.050000.09000
Pakistan rupiaPKR0.020000.04500
Paragwaj guaraniPYG0.000580.00066
Wysp Salomona dolarSBD0.420000.45000
Tanzania szylingTZS0.001400.00170
Uzbekistan sumUZS0.000250.00050
Frank cfaCFA0.005000.00950
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.45000
USA dolarUSD3.800004.15000
Czechy koronaCZK0.100000.17300
Wielka Brytania funtGBP3.000004.79000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Szkocja funtSCP4.500004.96000
Irlandia północna funtIEP4.310004.75000
Falklandy funtFKP3.500004.85000
Wyspy Man funtIMP3.000004.85000
Guernsey funtGGP3.000004.85000
Jersey funtJEP3.500004.85000
marka niemieckaDEM1.700002.00000
Łotwa łatLVL4.500006.40000
Litwa litLTL1.220001.35000
Anglia stary funtGBS3.000004.90000
Austria szylingATS0.110000.26000
Słowenia tolarSIT0.125000.00000
Belgia frankBEF0.075000.00000
Dania stara koronaDKS0.405000.00000
Hiszpania pesetaESP0.018500.00000
Holandia guldenNLG0.585000.00000
Luksemburg frankLUF0.075000.00000
Norwegia stara koronaNOS0.325000.00000
Portugalia escudoPTE0.015000.00000
Korona słowackaSKK0.100000.00000
Estonia koronaEEK0.200000.00000
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Internetowy kantor MAX

Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-21:00
środa9:00-21:00
czwartekŚwięto
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielaw handlowe

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.