tel. +48 32 441 80 97
Środa 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2019-03-20 16:53:49
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.275004.29800
USA dolarUSD3.770003.79900
Czechy koronaCZK0.166200.16760
Wielka Brytania funtGBP4.985005.03000
Szwajcaria frankCHF3.773003.80400
Norwegia koronaNOK0.440000.44390
Dania koronaDKK0.571700.57870
Szwecja koronaSEK0.408700.41570
Kanada dolarCAD2.822002.87000
Węgry forintHUF0.013300.01380
Australia dolarAUD2.653202.74320
Chorwacja kunaHRK0.548000.60000
Japonia jenJPY0.033500.03600
Ukraina hrywnaUAH0.138000.14800
Rumunia lejRON0.890500.94050
Bułgaria lewBGN2.160002.26000
Rosja rubelRUB0.055000.05980
Turcja liraTRY0.710000.74500
Chiny juanCNY0.534400.57640
Izrael szekelILS1.045001.09600
Nowa Zelandia dolarNZD2.569002.68000
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.200004.35000
USA dolarUSD3.700003.90000
Czechy koronaCZK0.160000.17000
Wielka Brytania funtGBP4.900005.10000
Szwajcaria frankCHF3.700003.90000
Norwegia koronaNOK0.420000.45000
Dania koronaDKK0.560000.60000
Szwecja koronaSEK0.390000.44000
Kanada dolarCAD2.750002.95000
Węgry forintHUF0.013000.01400
Australia dolarAUD2.600002.80000
Chorwacja kunaHRK0.560000.62000
Japonia jenJPY0.033000.03740
Ukraina hrywnaUAH0.130000.15500
Rumunia lejRON0.880000.97000
Bułgaria lewBGN2.100002.30000
Rosja rubelRUB0.052000.06200
Egipt funtEGP0.180000.30000
Turcja liraTRY0.690000.77000
Meksyk pesoMXN0.180000.24000
Chiny juanCNY0.530000.58000
Dominikana pesoDOP0.070000.08600
Albania lekALL0.030000.04000
Indie rupiaINR0.045000.05900
Izrael szekelILS1.040001.12000
Hong Kong dolarHKD0.430000.46000
Brazylia realBRL0.980001.08000
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.110002.32000
Jordania dinarJOD5.100005.75000
Arabia Saudyjska rialSAR0.910001.04000
Nowa Zelandia dolarNZD2.530002.70000
Republika Południowej Afryki randZAR0.220000.30000
Malezja ringgitMYR0.800000.98000
Korea Południowa wonKRW0.315000.35500
Kenia szylingKES0.035000.04100
Tajlandia bahtTHB0.110000.12900
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED1.000001.09000
Singapur dolarSGD2.630002.86000
Macedonia denarMKD0.065000.07600
Kazachstan tengeKZT0.009000.01200
Indonezja rupiaIDR0.000220.00030
Białoruś rubelBYN1.670001.90000
Gruzja lariGEL1.360001.60000
Maroko dirhamMAD0.390000.45000
Mauritius rupiaMUR0.100000.12500
Filipiny pesoPHP0.065000.08000
Katar rialQAR0.940001.08000
Wietnam dongVND0.000130.00021
Tunezja dinarTND0.550001.50000
Serbia dinarRSD0.034000.04200
Seszele rupiaSCR0.220000.35000
Islandia koronaISK0.028500.03700
Peru solPEN1.100001.25000
Tajwan dolarTWD0.100000.13000
Oman rialOMR8.8000010.20000
Mołdawia lejMDL0.150000.28500
Kuwejt dinarKWD9.0000013.00000
Jamajka dolarJMD0.022000.03600
Kolumbia pesoCOP0.001000.00150
Chile pesoCLP0.004800.00600
Brunei dolarBND2.400003.00000
Bahrajn dinarBHD8.5000012.00000
Barbados dolarBBD1.500002.23000
AMD0.006900.00850
ARS0.090000.16000
BOB0.480000.51000
BWP0.340000.36000
BZD1.700001.82800
CDF0.001800.00220
CRC0.005600.00630
CVE0.034000.04100
FJD1.650001.75000
GIP3.500004.90000
GMD0.069000.07600
GNF0.000300.00050
GTQ0.400000.61000
KHR0.000700.00120
Sri Lanka rupiaLKR0.017000.02800
NGN0.050000.09000
PKR0.015000.04500
PYG0.000580.00066
SBD0.420000.45000
TZS0.001400.00170
UZS0.000250.00050
CFA0.005000.00950
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.33000
USA dolarUSD3.700003.95000
Czechy koronaCZK0.100000.17200
Wielka Brytania funtGBP3.300005.00000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Szkocja funtSCP3.500004.75000
Irlandia północna funtIEP4.360004.75000
Falklandy funtFKP3.000004.75000
Wyspy Man funtIMP3.000004.75000
Guernsey funtGGP3.000004.75000
Jersey funtJEP3.000004.75000
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-21:00
środa9:00-21:00
czwartek9:00-21:00
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielaw handlowe

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.