tel. +48 32 441 80 97
Czwartek 11:00-19:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2020-11-25 18:52:48
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.45004.4850
USA dolarUSD13.74803.7950
Czechy KoronaCZK10.16700.1708
Wielka Brytania FuntGBP14.97005.0400
Szwajcaria FrankCHF14.07004.1700
Dania KoronaDKK10059.280060.3800
Szwecja koronaSEK10042.860044.7600
Norwegia koronaNOK10041.530042.5300
Węgry ForintHUF1.00012.100013.5000
Kanada DolarCAD12.83722.9272
Rumunia lejRON10090.000096.0000
Australia DolarAUD12.71002.8000
Ukraina hrywnaUAH10012.400014.5000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.35004.5500
USA dolarUSD13.65003.8500
Czechy KoronaCZK10.16200.1720
Wielka Brytania FuntGBP14.95005.1000
Szwajcaria FrankCHF14.05004.2500
Dania KoronaDKK10058.000063.0000
Szwecja koronaSEK10042.000046.0000
Norwegia koronaNOK10038.000044.0000
Węgry ForintHUF1.00012.000014.0000
Chorwacja KunaHRK10.55000.6600
Albania LekALL1.00030.000045.0000
Gruzja LariGEL10.97001.3000
Izrael szekelILS10.93001.1600
Japonia JenJPY1.00034.000039.5000
Kanada DolarCAD12.70002.9500
Meksyk pesoMXN10012.000025.0000
Bułgaria LewBGN12.20002.4500
Rosja rubelRUB1004.10006.4000
Rumunia lejRON10084.000098.0000
Australia DolarAUD12.60002.8000
Tajlandia bahtTHB10010.000013.3000
Turcja liraTRY104.50006.9000
Ukraina hrywnaUAH10012.000014.9000
Chiny JuanCNY10047.000065.0000
ZEA DirhamAED10.92001.0650
Arabia Saudyjska rialSAR10.84001.1700
Argentyna pesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.60002.5000
Bahrajn DinarBHD17.586011.9962
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.07001.7000
BiH MarkaBAM12.02002.5500
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.58000.7900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05800.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.30641.9964
Filipiny pesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia dalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala quetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.01860.0476
Hong Kong DolarHKD10.42000.5500
Indie rupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.01790.0299
Jamajka DolarJMD10.02000.0290
Jordania DinarJOD14.55005.8900
Kambodża rielKHR10.00070.0013
Katar rialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia szylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.25000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000014.0000
Macedonia denarMKD10.05000.0800
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja ringgitMYR10.80001.0500
Maroko dirhamMAD10.34000.4800
Mauritius rupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia lejMDL10.18000.2700
Nigeria nairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia dolarNZD12.30002.5500
Oman rialOMR17.600011.2000
Pakistan rupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj guaraniPYG1.0000.58000.6900
Peru solPEN10.88001.2200
RPA RandZAR10.17000.2800
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.03060.0516
Serbia dinarRSD10.03200.0420
Seszele rupiaSCR10.15000.3600
Singapur dolarSGD12.40003.1000
Sri Lanka rupiaLKR10.01500.0350
Tajwan dolarTWD10.10000.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.07000.2200
Wysp Salomona dolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.7000
USA dolarUSD13.65004.1000
Czechy KoronaCZK10.10000.1730
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.1000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Waluty wycofane z obiegu
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.00005.0500
Australia stary DolarAUD11.82002.6500
Austria SzylingATS10.22000.2800
Belgia FrankBEF10.07500.0940
Dania stara koronaDKK10.41000.5500
Czechy stara koronaCZK10.11000.1620
Chorwacja stara kunaHRK10.40000.5800
Estonia KoronaEEK10.20000.2400
Holandia guldenNLG10.60001.7100
Hongkong stary dolarHKD10.27000.4700
Irlandia stary funtIEP13.50004.7600
Japonia stary jenJPY10.02300.0340
Kanada stary DolarCAD12.00002.8000
Litwa litLTL10.90001.0900
Luksemburg frankLUF10.07600.0950
Łotwa łatLVL14.46005.3250
Niemcy MarkaDEM11.65002.0000
Norwegia stara koronaNOK10.30000.3900
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.45002.4350
Korona słowackaSKK10.10300.1250
Słowenia tolarSIT10.01300.0158
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.0700
Węgry stary ForintHUF10.00900.0115
Wyspy Man funtIMP14.59004.9200
Szkocja funtSCP14.70005.0800
Jersey FuntJEP14.70005.0800
Irlandia Północna FuntIEP14.70005.0800
Guernsey FuntGGP14.59004.9200
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Internetowy kantor MAX

Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek11:00-19:00
wtorek11:00-19:00
środa11:00-19:00
czwartek11:00-19:00
piątek11:00-19:00
sobota11:00-19:00
niedzielahandlowe

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.