tel. 32 441 80 97, 573 330 342
Środa 11:00-19:00 Facebook
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2021-04-20 18:57:25
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.52004.5700
USA dolarUSD13.77503.8400
Czechy KoronaCZK10.17200.1770
Wielka Brytania FuntGBP15.22005.3100
Szwajcaria FrankCHF14.08004.1700
Dania KoronaDKK10060.400062.0000
Szwecja koronaSEK10044.200045.8000
Norwegia koronaNOK10044.600046.3000
Kanada DolarCAD12.97003.0700
Rumunia lejRON10090.000096.0000
Australia DolarAUD12.88002.9900
Ukraina hrywnaUAH10013.200014.3000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.45004.6500
USA dolarUSD13.70003.9000
Czechy KoronaCZK10.16800.1780
Wielka Brytania FuntGBP15.15005.4000
Szwajcaria FrankCHF14.00004.2500
Dania KoronaDKK10059.000063.0000
Szwecja koronaSEK10042.000046.0000
Norwegia koronaNOK10043.000047.0000
Węgry ForintHUF1.00012.000014.1000
Chorwacja KunaHRK10.57000.6600
Albania LekALL1.00028.000045.0000
Gruzja LariGEL10.94001.3200
Izrael szekelILS10.93001.1750
Japonia JenJPY1.00032.000039.0000
Kanada DolarCAD12.93003.1500
Meksyk pesoMXN10018.000026.0000
Bułgaria LewBGN12.22002.4500
Rosja rubelRUB1004.10006.4000
Rumunia lejRON10084.000098.0000
Australia DolarAUD12.80003.0500
Tajlandia bahtTHB10010.000013.3000
Turcja liraTRY104.20006.2000
Ukraina hrywnaUAH10012.300015.0000
Chiny JuanCNY10045.000063.0000
ZEA DirhamAED10.88001.1500
Arabia Saudyjska rialSAR10.84001.1500
Argentyna pesoARS10.01000.0800
Armenia DramAMD10.00500.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.55002.2550
Bahrajn DinarBHD17.667712.0779
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.05001.6500
BiH MarkaBAM12.02002.5500
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.55000.9900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00300.0054
Dominikana PesoDOP10.06000.0940
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.36822.0582
Filipiny pesoPHP10.06000.0880
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia dalasiGMD10.05800.0850
Hong Kong DolarHKD10.38000.5200
Indie rupiaINR10.03300.0570
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02310.0336
Jamajka DolarJMD10.02000.0310
Jordania DinarJOD14.55005.8000
Kambodża rielKHR10.00050.0013
Katar rialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia szylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.20000.3800
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.500014.0000
Macedonia denarMKD10.05000.0800
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja ringgitMYR10.50001.0500
Maroko dirhamMAD10.32000.4800
Mauritius rupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia lejMDL10.13000.2500
Nigeria nairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia dolarNZD12.30002.8500
Oman rialOMR17.600011.2000
Pakistan rupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj guaraniPYG1.0000.58000.6900
Peru solPEN10.82001.2200
RPA RandZAR10.15000.2900
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.03060.0516
Serbia dinarRSD10.03200.0420
Seszele rupiaSCR10.15000.3600
Singapur dolarSGD12.20002.8900
Sri Lanka rupiaLKR10.01300.0250
Tajwan dolarTWD10.08500.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.08000.2200
Wysp Salomona dolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.7000
USA dolarUSD13.70004.1500
Czechy KoronaCZK10.10000.1780
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.4000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Waluty wycofane z obiegu
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.20005.3000
Australia stary DolarAUD11.80002.8000
Austria SzylingATS10.20000.3000
Belgia FrankBEF10.07700.0970
Dania stara koronaDKK10.40000.5500
Czechy stara koronaCZK10.11000.1650
Chorwacja stara kunaHRK10.40000.6000
Estonia KoronaEEK10.20000.3000
Holandia guldenNLG10.60002.0000
Hongkong stary dolarHKD10.25000.4800
Irlandia stary funtIEP13.50005.3000
Japonia stary jenJPY10.02300.0380
Kanada stary DolarCAD12.00002.9000
Litwa litLTL10.90001.1500
Luksemburg frankLUF10.07700.0960
Łotwa łatLVL14.45005.5000
Niemcy MarkaDEM11.60002.5000
Norwegia stara koronaNOK10.30000.4550
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.40002.6500
Korona słowackaSKK10.10000.1320
Słowenia tolarSIT10.01300.0200
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.1800
Węgry stary ForintHUF10.00880.0130
Wyspy Man funtIMP14.40005.3500
Szkocja funtSCP14.50005.3500
Jersey FuntJEP14.40005.3500
Irlandia Północna FuntIEP14.50005.3500
Guernsey FuntGGP14.40005.3500
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

Internetowy kantor MAX

Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek11:00-19:00
wtorek11:00-19:00
środa11:00-19:00
czwartek11:00-19:00
piątek11:00-19:00
sobota11:00-19:00
niedzielahandlowe

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.