tel. +48 32 441 80 97
Piątek 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2020-06-05 18:57:32
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.41004.4480
USA dolarUSD13.91004.0100
Czechy KoronaCZK10016.400016.7200
Wielka Brytania FuntGBP14.92005.0200
Szwajcaria FrankCHF14.04004.2000
Dania KoronaDKK10058.570060.6700
Szwecja koronaSEK10041.460043.2600
Norwegia koronaNOK10041.200042.8000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.30004.5300
USA dolarUSD13.85004.1000
Czechy KoronaCZK10016.000017.0000
Wielka Brytania FuntGBP14.85005.1000
Szwajcaria FrankCHF14.00004.2500
Dania KoronaDKK10056.100058.2000
Szwecja koronaSEK10039.000045.0000
Norwegia koronaNOK10039.000043.0000
Węgry ForintHUF1.00012.000013.8000
Chorwacja KunaHRK105.50006.5000
Albania LekALL1.00030.000040.0000
Gruzja LariGEL11.10001.4000
Izrael szekelILS11.02501.2100
Japonia JenJPY1.00034.500041.0000
Kanada DolarCAD12.85003.1500
Meksyk pesoMXN10012.000024.0000
Bułgaria LewBGN12.15002.4200
Rosja rubelRUB1004.90006.4500
Rumunia lejRON10081.000096.5000
Australia DolarAUD12.55002.8000
Tajlandia bahtTHB10010.500013.6000
Turcja liraTRY105.10007.1000
Ukraina hrywnaUAH10014.600016.9000
Chiny JuanCNY10048.000062.0000
ZEA DirhamAED11.00001.1400
Arabia Saudyjska rialSAR10.93001.1700
Argentyna pesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.81002.6495
Bahrajn DinarBHD17.952212.4522
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.35001.9900
BiH MarkaBAM12.01002.5000
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.60000.8800
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05500.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.30091.9909
Filipiny pesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia dalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala quetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.02130.0503
Hong Kong DolarHKD10.44000.5500
Indie rupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02200.0339
Jamajka DolarJMD10.02200.0340
Jordania DinarJOD15.10006.2700
Kambodża rielKHR10.00070.0013
Katar rialQAR10.92651.1438
Kazachstan TengeKZT10.00700.0120
Kenia szylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.27000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000013.9120
Macedonia denarMKD10.06000.0900
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja ringgitMYR10.80001.0500
Maroko dirhamMAD10.34000.4800
Mauritius rupiaMUR10.82000.1200
Mołdawia lejMDL10.18050.2842
Nigeria nairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia dolarNZD12.30002.6500
Oman rialOMR18.500011.2000
Pakistan rupiaPKR10.02160.0310
Paragwaj guaraniPYG1.0000.61060.6900
Peru solPEN11.08001.3900
RPA RandZAR10.17000.2800
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.03060.0516
Serbia dinarRSD10.03200.0420
Seszele rupiaSCR10.18000.3639
Singapur dolarSGD12.61003.1000
Sri Lanka rupiaLKR10.01500.0350
Tajwan dolarTWD10.10000.1500
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.14000.2200
Wysp Salomona dolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3500
USA dolarUSD13.85004.2000
Czechy KoronaCZK10010.000017.0000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.1000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.50004.4000
Australia stary DolarAUD11.8700brak
Austria SzylingATS10020.0000brak
Belgia FrankBEF1.00050.0000brak
Dania stara koronaDKK10044.5000brak
Czechy stara koronaCZK1008.0000brak
Chorwacja stara kunaHRK10036.0000brak
Estonia KoronaEEK10015.0500brak
Holandia guldenNLG10.5700brak
Hongkong stary dolarHKD10022.0000brak
Irlandia stary funtIEP13.4800brak
Japonia stary jenJPY1.00016.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa litLTL10087.0000brak
Luksemburg frankLUF1.00050.0000brak
Łotwa łatLVL14.5000brak
Niemcy MarkaDEM11.71002.2200
Norwegia stara koronaNOK10031.0000brak
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.3500brak
Korona słowackaSKK10.0800brak
Słowenia tolarSIT1.0009.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.0000brak
Węgry stary ForintHUF1.0007.5000brak
Wyspy Man funtIMP13.95004.9300
Szkocja funtSCP14.40004.9300
Jersey FuntJEP13.95004.9300
Irlandia Północna FuntIEP13.95004.9300
Guernsey FuntGGP13.95004.9300
Falklandy FuntFKP13.95004.9300
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Internetowy kantor MAX

Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-21:00
środa9:00-21:00
czwartek9:00-21:00
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielahandlowe

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.