tel. +48 32 441 80 97
Niedziela
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2019-10-19 20:49:00
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.255004.28800
USA dolarUSD3.825003.90500
Czechy koronaCZK0.164500.16750
Wielka Brytania funtGBP4.915004.98500
Szwajcaria frankCHF3.870003.92000
Norwegia koronaNOK0.416000.42500
Dania koronaDKK0.567800.58980
Szwecja koronaSEK0.392000.40290
Kanada dolarCAD2.895002.96000
Węgry forintHUF0.013000.01360
Australia dolarAUD2.600002.67000
Chorwacja kunaHRK0.580000.63000
Japonia jenJPY0.035800.03780
Ukraina hrywnaUAH0.152000.16600
Bułgaria lewBGN2.165002.27000
Turcja liraTRY0.636500.75650
Chiny juanCNY0.523900.55490
Izrael szekelILS1.080001.16500
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.200004.35000
USA dolarUSD3.750003.95000
Czechy koronaCZK0.160000.17000
Wielka Brytania funtGBP4.850005.05000
Szwajcaria frankCHF3.800004.00000
Norwegia koronaNOK0.400000.44000
Dania koronaDKK0.550000.59000
Szwecja koronaSEK0.380000.42000
Kanada dolarCAD2.850003.05000
Węgry forintHUF0.012000.01399
Australia dolarAUD2.550002.75000
Chorwacja kunaHRK0.550000.65000
Japonia jenJPY0.034000.03890
Ukraina hrywnaUAH0.150000.17000
Rumunia lejRON0.870000.95000
Bułgaria lewBGN2.150002.28000
Rosja rubelRUB0.055000.06600
Egipt funtEGP0.220000.35000
Turcja liraTRY0.600000.75000
Meksyk pesoMXN0.180000.25000
Chiny juanCNY0.530000.56400
Dominikana pesoDOP0.070000.09500
Albania lekALL0.030000.04400
Indie rupiaINR0.045000.06300
Izrael szekelILS1.050001.16000
Hong Kong dolarHKD0.410000.46000
Brazylia realBRL0.930001.06000
BiH MarkaBAM2.150002.45000
Jordania dinarJOD5.450005.84000
Arabia Saudyjska rialSAR0.950001.09900
Nowa Zelandia dolarNZD2.400002.63000
Republika Południowej Afryki randZAR0.230000.29600
Malezja ringgitMYR0.870001.02000
Korea Południowa wonKRW0.003000.00370
Kenia szylingKES0.033000.04300
Tajlandia bahtTHB0.128000.14000
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED1.030001.13000
Singapur dolarSGD2.750002.95000
Macedonia denarMKD0.063000.08000
Kazachstan tengeKZT0.008000.01160
Indonezja rupiaIDR0.000220.00032
Białoruś RubelBYN1.820002.03000
Gruzja lariGEL1.270001.54000
Maroko dirhamMAD0.370000.47000
Mauritius rupiaMUR0.080000.12300
Filipiny pesoPHP0.065000.08900
Katar rialQAR0.910001.20000
Wietnam DongVND0.000140.00021
Tunezja DinarTND1.100001.70000
Serbia dinarRSD0.033000.04000
Seszele rupiaSCR0.190000.44000
Islandia koronaISK0.028000.03700
Peru solPEN1.100001.33000
Tajwan dolarTWD0.110000.13300
Oman rialOMR9.9800011.00000
Mołdawia lejMDL0.180000.28000
Kuwejt dinarKWD10.0000014.00000
Jamajka dolarJMD0.022000.04000
Kuba pesoCUC3.000004.85000
Kolumbia pesoCOP0.001000.00140
Chile pesoCLP0.004400.00700
Brunei dolarBND2.200003.00000
Bahrajn dinarBHD8.0000011.00000
Barbados dolarBBD1.150002.10000
Armenia dramAMD0.006000.00980
Argentyna pesoARS0.050000.12000
AZN2.150002.55000
Boliwia bolivianoBOB0.480000.51000
Botswana pulaBWP0.340000.36000
Belize DolarBZD1.700001.82800
Kongo frankCDF0.001800.00220
Kostaryka colónCRC0.005600.00630
Escudo zielonoprzylądkoweCVE0.034000.04100
Fidżi dolarFJD1.650001.75000
Gibraltar funtGIP3.500004.90000
Gambia dalasiGMD0.069000.07600
Gwinea frankGNF0.000300.00050
Gwatemala quetzalGTQ0.350000.48000
Kambodża rielKHR0.000600.00160
Sri Lanka rupiaLKR0.015000.03200
Nigeria nairaNGN0.050000.09000
Pakistan rupiaPKR0.020000.04500
Paragwaj guaraniPYG0.000580.00066
Wysp Salomona dolarSBD0.420000.45000
Tanzania SzylingTZS0.001400.00170
Uzbekistan SumUZS0.000250.00050
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.45000
USA dolarUSD3.770004.25000
Czechy koronaCZK0.100000.17000
Wielka Brytania funtGBP3.000004.97000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Szkocja funtSCP4.300004.75000
Irlandia północna funtIEP4.360004.75000
Falklandy funtFKP3.500004.85000
Wyspy Man funtIMP4.000004.85000
Guernsey funtGGP4.000004.85000
Jersey funtJEP4.000004.85000
marka niemieckaDEM1.700002.00000
Łotwa łatLVL4.500006.40000
Litwa litLTL1.220001.35000
Anglia stary funtGBS3.000004.90000
Austria szylingATS0.110000.26000
Słowenia tolarSIT0.125000.00000
Belgia frankBEF0.075000.00000
Dania stara koronaDKS0.405000.00000
Hiszpania pesetaESP0.018500.00000
Holandia guldenNLG0.585000.00000
Luksemburg frankLUF0.075000.00000
Norwegia stara koronaNOS0.325000.00000
Portugalia escudoPTE0.015000.00000
Korona słowackaSKK0.100000.00000
Estonia koronaEEK0.200000.00000
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Internetowy kantor MAX

Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-21:00
środa9:00-21:00
czwartek9:00-21:00
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielaw handlowe

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.