tel. +48 32 441 80 97
Sobota 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2020-07-11 14:07:34
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.44504.4900
USA dolarUSD13.94004.0000
Czechy KoronaCZK10016.450016.9000
Wielka Brytania FuntGBP14.94005.0400
Szwajcaria FrankCHF14.16004.2600
Dania KoronaDKK10058.900061.2000
Szwecja koronaSEK10041.900043.5000
Norwegia koronaNOK10041.050042.7500
Chorwacja KunaHRK105.70006.5000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.35004.5200
USA dolarUSD13.85004.1000
Czechy KoronaCZK10016.000017.2000
Wielka Brytania FuntGBP14.80005.0500
Szwajcaria FrankCHF14.05004.3000
Dania KoronaDKK10056.100058.2000
Szwecja koronaSEK10039.000045.0000
Norwegia koronaNOK10039.000043.0000
Węgry ForintHUF1.00012.000014.5000
Chorwacja KunaHRK105.50006.8000
Albania LekALL1.00030.000045.0000
Gruzja LariGEL11.11001.4500
Izrael szekelILS11.00001.1900
Japonia JenJPY1.00033.500039.0000
Kanada DolarCAD12.85003.1500
Meksyk pesoMXN10012.000024.0000
Bułgaria LewBGN12.25002.4500
Rosja rubelRUB1004.90006.4500
Rumunia lejRON10083.000096.0000
Australia DolarAUD12.55002.8000
Tajlandia bahtTHB10010.500013.6000
Turcja liraTRY105.10007.0000
Ukraina hrywnaUAH10014.000016.6000
Chiny JuanCNY10047.000061.0000
ZEA DirhamAED10.96001.1100
Arabia Saudyjska rialSAR10.93001.1700
Argentyna pesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.81002.6495
Bahrajn DinarBHD18.089812.5898
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.35001.9900
BiH MarkaBAM12.01002.5000
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.67000.9200
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05500.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.34272.0327
Filipiny pesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia dalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala quetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.02160.0506
Hong Kong DolarHKD10.44000.5500
Indie rupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02200.0339
Jamajka DolarJMD10.02200.0340
Jordania DinarJOD15.10006.2700
Kambodża rielKHR10.00070.0013
Katar rialQAR10.93901.1563
Kazachstan TengeKZT10.00700.0120
Kenia szylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.27000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000013.9120
Macedonia denarMKD10.06000.0900
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja ringgitMYR10.80001.0500
Maroko dirhamMAD10.34000.4800
Mauritius rupiaMUR10.82000.1200
Mołdawia lejMDL10.18050.2842
Nigeria nairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia dolarNZD12.30002.6500
Oman rialOMR18.500011.2000
Pakistan rupiaPKR10.02160.0310
Paragwaj guaraniPYG1.0000.61060.6900
Peru solPEN11.08001.3900
RPA RandZAR10.17000.2800
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.03060.0516
Serbia dinarRSD10.03200.0420
Seszele rupiaSCR10.18000.3639
Singapur dolarSGD12.61003.1000
Sri Lanka rupiaLKR10.01500.0350
Tajwan dolarTWD10.10000.1500
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.14000.2200
Wysp Salomona dolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3500
USA dolarUSD13.85004.2000
Czechy KoronaCZK10010.000017.0000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.1000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.46004.8700
Australia stary DolarAUD11.89002.7000
Austria SzylingATS10.21000.2900
Belgia FrankBEF10.07680.0950
Dania stara koronaDKK10.42000.5500
Czechy stara koronaCZK10.11000.1620
Chorwacja stara kunaHRK10.40000.5800
Estonia KoronaEEK10.19800.2500
Holandia guldenNLG10.60001.8000
Hongkong stary dolarHKD10.27000.4500
Irlandia stary funtIEP13.60004.8500
Japonia stary jenJPY10.02400.0360
Kanada stary DolarCAD12.07002.8700
Litwa litLTL10.90001.1500
Luksemburg frankLUF10.07700.1000
Łotwa łatLVL14.45005.4300
Niemcy MarkaDEM11.65002.2200
Norwegia stara koronaNOK10.29000.4200
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.50002.3500
Korona słowackaSKK10.10300.1300
Słowenia tolarSIT10.01290.0163
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.1500
Węgry stary ForintHUF10.00880.0120
Wyspy Man funtIMP13.95004.9200
Szkocja funtSCP14.40004.9200
Jersey FuntJEP13.95004.9200
Irlandia Północna FuntIEP13.95004.9200
Guernsey FuntGGP13.95004.9200
Falklandy FuntFKP13.95004.9200
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Internetowy kantor MAX

Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-21:00
środa9:00-21:00
czwartek9:00-21:00
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielahandlowe

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.