tel. +48 32 441 80 97
Piątek 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2019-04-26 14:31:42
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.278004.31500
USA dolarUSD3.840003.86500
Czechy koronaCZK0.164500.16700
Wielka Brytania funtGBP4.945004.98500
Szwajcaria frankCHF3.750003.80000
Norwegia koronaNOK0.443500.44800
Dania koronaDKK0.570000.57600
Szwecja koronaSEK0.402100.40860
Kanada dolarCAD2.830002.88000
Węgry forintHUF0.013400.01380
Australia dolarAUD2.692802.74280
Chorwacja kunaHRK0.575000.61000
Japonia jenJPY0.033500.03540
Ukraina hrywnaUAH0.142000.14950
Rumunia lejRON0.902000.95200
Bułgaria lewBGN2.180002.29000
Rosja rubelRUB0.055600.06060
Turcja liraTRY0.670000.74000
Chiny juanCNY0.551900.59090
Izrael szekelILS1.040001.08500
Nowa Zelandia dolarNZD2.569002.69600
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.230004.38000
USA dolarUSD3.750003.95000
Czechy koronaCZK0.160000.17000
Wielka Brytania funtGBP4.850005.05000
Szwajcaria frankCHF3.650003.86000
Norwegia koronaNOK0.420000.46000
Dania koronaDKK0.550000.59000
Szwecja koronaSEK0.390000.43000
Kanada dolarCAD2.750002.95000
Węgry forintHUF0.013000.01430
Australia dolarAUD2.600002.80000
Chorwacja kunaHRK0.560000.62000
Japonia jenJPY0.033000.03580
Ukraina hrywnaUAH0.135000.15400
Rumunia lejRON0.880000.96000
Bułgaria lewBGN2.000002.31000
Rosja rubelRUB0.054000.06300
Egipt funtEGP0.180000.30000
Turcja liraTRY0.650000.77000
Meksyk pesoMXN0.180000.25000
Chiny juanCNY0.545000.60000
Dominikana pesoDOP0.070000.08500
Albania lekALL0.030000.04000
Indie rupiaINR0.051000.05900
Izrael szekelILS1.020001.12000
Hong Kong dolarHKD0.430000.46000
Brazylia realBRL0.960001.07500
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.140002.32000
Jordania dinarJOD5.250005.75000
Arabia Saudyjska rialSAR0.920001.02500
Nowa Zelandia dolarNZD2.480002.68000
Republika Południowej Afryki randZAR0.220000.30000
Malezja ringgitMYR0.850000.98000
Korea Południowa wonKRW0.003150.00355
Kenia szylingKES0.035000.04300
Tajlandia bahtTHB0.110000.12900
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED1.000001.10000
Singapur dolarSGD2.630002.86000
Macedonia denarMKD0.060000.07600
Kazachstan tengeKZT0.009000.01400
Indonezja rupiaIDR0.000220.00030
Białoruś rubelBYN1.690001.97000
Gruzja lariGEL1.360001.60000
Maroko dirhamMAD0.370000.44000
Mauritius rupiaMUR0.100000.12400
Filipiny pesoPHP0.065000.08500
Katar rialQAR0.940001.07000
Wietnam dongVND0.000130.00021
Tunezja dinarTND0.550001.50000
Serbia dinarRSD0.034000.04200
Seszele rupiaSCR0.225000.34000
Islandia koronaISK0.028700.03600
Peru solPEN1.101001.29000
Tajwan dolarTWD0.101000.13400
Oman rialOMR8.5000010.90000
Mołdawia lejMDL0.170000.26000
Kuwejt dinarKWD9.0200013.50000
Jamajka dolarJMD0.022000.03600
Kolumbia pesoCOP0.001000.00140
Chile pesoCLP0.004800.00600
Brunei dolarBND2.400003.00000
Bahrajn dinarBHD8.8000011.00000
Barbados dolarBBD1.500002.23000
Armenia dramAMD0.006900.00850
Argentyna pesoARS0.090000.16000
Boliwia bolivianoBOB0.480000.51000
Botswana pulaBWP0.340000.36000
Belize dolarBZD1.700001.82800
Kongo frankCDF0.001800.00220
Kostaryka colónCRC0.005600.00630
Escudo zielonoprzylądkoweCVE0.034000.04100
Fidżi dolarFJD1.650001.75000
Gibraltar funtGIP3.500004.90000
Gambia dalasiGMD0.069000.07600
Gwinea frankGNF0.000300.00050
Gwatemala quetzalGTQ0.400000.61000
Kambodża rielKHR0.000700.00120
Sri Lanka rupiaLKR0.017000.02800
Nigeria nairaNGN0.050000.09000
Pakistan rupiaPKR0.015000.04500
Paragwaj guaraniPYG0.000580.00066
Wysp Salomona dolarSBD0.420000.45000
Tanzania szylingTZS0.001400.00170
Uzbekistan sumUZS0.000250.00050
Frank cfaCFA0.005000.00950
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.33000
USA dolarUSD3.750004.00000
Czechy koronaCZK0.100000.16800
Wielka Brytania funtGBP3.000005.00000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Szkocja funtSCP4.500004.96000
Irlandia północna funtIEP4.360004.75000
Falklandy funtFKP3.500004.85000
Wyspy Man funtIMP3.000004.85000
Guernsey funtGGP3.000004.85000
Jersey funtJEP3.500004.85000
marka niemieckaDEM1.700002.00000
Łotwa łatLVL4.500006.40000
Litwa litLTL1.220001.35000
Anglia stary funtGBS3.000004.90000
Austria szylingATS0.110000.26000
Słowenia tolarSIT0.125000.00000
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-21:00
środa9:00-21:00
czwartek9:00-21:00
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielaw handlowe

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.