tel. +48 32 441 80 97
Wtorek 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2020-08-04 21:00:21
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.37004.4180
USA dolarUSD13.73003.7990
Czechy KoronaCZK10016.600016.8500
Wielka Brytania FuntGBP14.82004.9300
Szwajcaria FrankCHF14.03004.1400
Dania KoronaDKK10058.100059.8000
Szwecja koronaSEK10041.800043.6000
Chorwacja KunaHRK105.95006.2000
Ukraina hrywnaUAH10014.700016.4000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.30004.5000
USA dolarUSD13.70003.9500
Czechy KoronaCZK10016.000017.2000
Wielka Brytania FuntGBP14.75005.0000
Szwajcaria FrankCHF13.80004.0000
Dania KoronaDKK10056.100058.2000
Szwecja koronaSEK10039.000045.0000
Norwegia koronaNOK10038.000043.0000
Węgry ForintHUF1.00012.000014.0000
Chorwacja KunaHRK105.50006.8000
Albania LekALL1.00030.000049.0000
Gruzja LariGEL11.03001.3500
Izrael szekelILS10.95001.1900
Japonia JenJPY1.00033.500039.0000
Kanada DolarCAD12.65002.9000
Meksyk pesoMXN10011.000024.0000
Bułgaria LewBGN12.25002.4500
Rosja rubelRUB1004.80006.4500
Rumunia lejRON10083.000095.0000
Australia DolarAUD12.55002.7500
Tajlandia bahtTHB10010.200013.5000
Turcja liraTRY105.10007.0000
Ukraina hrywnaUAH10016.000017.6000
Chiny JuanCNY10045.000059.0000
ZEA DirhamAED10.91001.0700
Arabia Saudyjska rialSAR10.93001.1700
Argentyna pesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.60002.5000
Bahrajn DinarBHD17.744212.1544
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.35001.7000
BiH MarkaBAM12.12002.5000
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.61000.8500
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05800.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.32232.0123
Filipiny pesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia dalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala quetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.02040.0494
Hong Kong DolarHKD10.44000.5500
Indie rupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02200.0339
Jamajka DolarJMD10.02200.0340
Jordania DinarJOD14.78005.8900
Kambodża rielKHR10.00070.0013
Katar rialQAR10.89341.1934
Kazachstan TengeKZT10.00700.0120
Kenia szylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.27000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000014.0000
Macedonia denarMKD10.06000.0800
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja ringgitMYR10.80001.0500
Maroko dirhamMAD10.34000.4800
Mauritius rupiaMUR10.82000.1200
Mołdawia lejMDL10.18000.2842
Nigeria nairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia dolarNZD12.30002.6500
Oman rialOMR17.600011.2000
Pakistan rupiaPKR10.02160.0310
Paragwaj guaraniPYG1.0000.61060.6900
Peru solPEN11.08001.3900
RPA RandZAR10.17000.2800
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.03060.0516
Serbia dinarRSD10.03200.0420
Seszele rupiaSCR10.18000.3639
Singapur dolarSGD12.61003.1000
Sri Lanka rupiaLKR10.01500.0350
Tajwan dolarTWD10.10000.1500
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.14000.2200
Wysp Salomona dolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3500
USA dolarUSD13.65004.1000
Czechy KoronaCZK10010.000017.2000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.0000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.45004.8500
Australia stary DolarAUD11.82002.6500
Austria SzylingATS10.21000.2800
Belgia FrankBEF10.07700.0940
Dania stara koronaDKK10.41000.5200
Czechy stara koronaCZK10.11000.1620
Chorwacja stara kunaHRK10.40000.5800
Estonia KoronaEEK10.20000.2450
Holandia guldenNLG10.60001.7200
Hongkong stary dolarHKD10.29000.4500
Irlandia stary funtIEP13.60004.7800
Japonia stary jenJPY10.02300.0350
Kanada stary DolarCAD12.00002.8000
Litwa litLTL10.90001.1000
Luksemburg frankLUF10.07700.1000
Łotwa łatLVL14.43005.3500
Niemcy MarkaDEM11.60002.0000
Norwegia stara koronaNOK10.29000.4000
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.50002.4700
Korona słowackaSKK10.10300.1260
Słowenia tolarSIT10.01290.0160
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.0800
Węgry stary ForintHUF10.00900.0115
Wyspy Man funtIMP13.95004.8100
Szkocja funtSCP13.45004.7900
Jersey FuntJEP13.30004.9000
Irlandia Północna FuntIEP13.55004.8100
Guernsey FuntGGP13.30004.9200
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Internetowy kantor MAX

Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-21:00
środa9:00-21:00
czwartek9:00-21:00
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielahandlowe

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.