tel. +48 32 441 80 97
Niedziela
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2020-01-26 12:13:42
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.23004.2680
USA dolarUSD13.83003.8820
Czechy KoronaCZK1.000166.0000169.0000
Wielka Brytania FuntGBP15.00005.0800
Szwajcaria FrankCHF13.91004.0100
Dania KoronaDKK10056.400057.5500
Szwecja koronaSEK10040.000040.5000
Norwegia koronaNOK10042.180042.9000
Węgry ForintHUF10.000124.0000138.0000
Chorwacja KunaHRK105.62006.3000
Kanada DolarCAD12.86002.9500
Turcja liraTRY106.50007.4000
Ukraina hrywnaUAH1.000152.0000167.0000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.16004.3500
USA dolarUSD13.75003.9500
Czechy KoronaCZK1.000163.0000173.0000
Wielka Brytania FuntGBP14.90005.1500
Szwajcaria FrankCHF13.85004.0500
Dania KoronaDKK10055.000059.0000
Szwecja koronaSEK10038.000042.0000
Norwegia koronaNOK10040.000044.0000
Węgry ForintHUF10.000120.0000140.0000
Chorwacja KunaHRK105.50006.5000
Albania LekALL10.000300.0000410.0000
Gruzja LariGEL11.25001.5100
Izrael szekelILS11.10001.1800
Japonia JenJPY10.000340.0000370.0000
Kanada DolarCAD12.80003.0000
Meksyk pesoMXN10018.000025.0000
Bułgaria LewBGN12.15002.2800
Rosja rubelRUB1.00058.000066.0000
Rumunia lejRON10085.000095.0000
Australia DolarAUD12.50002.7000
Tajlandia bahtTHB1.000123.0000139.0000
Turcja liraTRY106.30007.5000
Ukraina hrywnaUAH1.000154.0000170.0000
Chiny JuanCNY10051.000057.0000
ZEA DirhamAED11.00001.0960
Arabia Saudyjska rialSAR10.92121.0512
Argentyna pesoARS10.02940.1194
Armenia DramAMD10.00500.0092
Azerbejdżan ManatAZN12.01022.3892
Bahrajn DinarBHD17.764712.2647
Barbados DolarBBD11.08312.1631
Belize DolarBZD11.34662.1466
Białoruś RubelBYN11.77682.0068
BiH MarkaBAM12.09082.3008
Boliwia BolivianoBOB10.38680.6068
Botswana PulaBWP10.20170.4517
Brazylia RealBRL10.92001.0100
Brunei DolarBND11.79693.3969
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.07000.0890
Egipt FuntEGP10.22110.3011
Fidżi DolarFJD11.27051.9605
Filipiny pesoPHP10.06930.0838
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00390.0075
Gambia dalasiGMD10.06680.0788
Gwatemala quetzalGTQ10.33990.4599
Gwinea FrankGNF1000.02010.0493
Hong Kong DolarHKD10.44000.5150
Indie rupiaINR10.05150.0629
Indonezja RupiaIDR1.0000.28000.3464
Islandia KoronaISK10.02950.0372
Jamajka DolarJMD10.02360.0376
Jordania DinarJOD15.31005.7100
Kambodża rielKHR10.00070.0011
Katar rialQAR10.90501.0992
Kazachstan TengeKZT10.00860.0116
Kenia szylingKES10.03490.0419
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0025
Korea Południowa WonKRW1000.30620.3633
Kostaryka ColónCRC10.00370.0095
Kuwejt DinarKWD19.273113.7731
Macedonia denarMKD10.06350.0800
Malediwy RupiaMVR10.24000.3500
Malezja ringgitMYR10.89031.0103
Maroko dirhamMAD10.34940.4494
Mauritius rupiaMUR10.09840.1244
Mołdawia lejMDL10.19450.2645
Nigeria nairaNGN10.00390.0130
Nowa Zelandia dolarNZD12.45002.6900
Oman rialOMR19.080310.9803
Pakistan rupiaPKR10.02000.0299
Paragwaj guaraniPYG1.0000.55380.6338
Peru solPEN11.01261.3426
RPA RandZAR10.21280.2800
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.02750.0485
Serbia dinarRSD10.03160.0416
Seszele rupiaSCR10.19120.4112
Singapur dolarSGD12.75002.8600
Sri Lanka rupiaLKR10.01920.0317
Tajwan dolarTWD10.10000.1400
Tunezja DinarTND11.18981.5179
Uzbekistan SumUZS1.0000.33170.5317
Wietnam DongVND1.0000.14560.1956
Wysp Salomona dolarSBD10.40690.4369
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3000
USA dolarUSD13.72004.1500
Czechy KoronaCZK1.000100.0000170.0000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.0500
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.20004.8100
Australia stary DolarAUD11.8550brak
Austria SzylingATS10015.0000brak
Belgia FrankBEF1.00074.5000brak
Dania stara koronaDKK10040.5000brak
Czechy stara koronaCZK10012.5000brak
Chorwacja stara kunaHRK10041.5000brak
Hiszpania pesetaESP1.00015.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.2500brak
Holandia guldenNLG11.3100brak
Hongkong stary dolarHKD10033.5000brak
Irlandia stary funtIEP13.8350brak
Japonia stary jenJPY1.00021.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa litLTL10070.0000brak
Luksemburg frankLUF1.00074.5000brak
Łotwa łatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara koronaNOK10032.5000brak
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.6950brak
Portugalia escudoPTE1.00015.1000brak
Rumunia stary lejROL10.0001.0000brak
Korona słowackaSKK10.0700brak
Słowenia tolarSIT1.00012.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.6350brak
Węgry stary ForintHUF1.0009.3000brak
Wyspy Man funtIMP13.0000brak
Szkocja funtSCP14.80004.9900
Jersey FuntJEP13.5000brak
Irlandia Północna FuntIEP14.10004.7600
Guernsey FuntGGP13.0000brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7500
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Internetowy kantor MAX

Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-13:00
środanieczynne
czwarteknieczynne
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielaw handlowe

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.