tel. +48 32 441 80 97
Piątek 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2020-02-20 21:01:16
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.27004.2890
USA dolarUSD13.95003.9900
Czechy KoronaCZK1.000168.5000171.1000
Wielka Brytania FuntGBP15.06005.1400
Szwajcaria FrankCHF13.99004.0600
Dania KoronaDKK10056.400057.3000
Szwecja koronaSEK10039.800040.7400
Norwegia koronaNOK10041.900042.8000
Węgry ForintHUF10.000123.1000136.0000
Chorwacja KunaHRK105.73006.1000
Kanada DolarCAD12.94003.0200
Turcja liraTRY106.50007.2900
Ukraina hrywnaUAH1.000160.0000168.0000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.18004.3300
USA dolarUSD13.88004.0400
Czechy KoronaCZK1.000166.0000176.0000
Wielka Brytania FuntGBP15.00005.2000
Szwajcaria FrankCHF13.90004.1000
Dania KoronaDKK10055.500059.0000
Szwecja koronaSEK10038.000042.0000
Norwegia koronaNOK10040.000044.0000
Węgry ForintHUF10.000120.0000138.0000
Chorwacja KunaHRK105.50006.5000
Albania LekALL10.000330.0000410.0000
Gruzja LariGEL11.31001.5000
Izrael szekelILS11.11001.1900
Japonia JenJPY10.000340.0000385.0000
Kanada DolarCAD12.85003.0500
Meksyk pesoMXN10018.000025.0000
Bułgaria LewBGN12.15002.2800
Rosja rubelRUB1.00058.500064.0000
Rumunia lejRON10086.000095.0000
Australia DolarAUD12.50002.7000
Tajlandia bahtTHB1.000120.0000139.0000
Turcja liraTRY106.30007.3000
Ukraina hrywnaUAH1.000157.0000170.0000
Chiny JuanCNY10045.000056.0000
ZEA DirhamAED11.02001.1000
Arabia Saudyjska rialSAR10.95481.0848
Argentyna pesoARS10.02990.1199
Armenia DramAMD10.00560.0098
Azerbejdżan ManatAZN12.08452.4473
Bahrajn DinarBHD18.107512.6075
Barbados DolarBBD11.14582.2258
Belize DolarBZD11.41222.2122
Białoruś RubelBYN11.75731.9873
BiH MarkaBAM12.11002.3500
Boliwia BolivianoBOB10.40550.6356
Botswana PulaBWP10.20390.4539
Brazylia RealBRL10.92001.0100
Brunei DolarBND11.80143.4014
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.07220.0912
Egipt FuntEGP10.23190.3119
Fidżi DolarFJD11.31392.0039
Filipiny pesoPHP10.07300.0839
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00390.0075
Gambia dalasiGMD10.06940.0814
Gwatemala quetzalGTQ10.36120.4812
Gwinea FrankGNF1000.02150.0507
Hong Kong DolarHKD10.44000.5130
Indie rupiaINR10.05150.0629
Indonezja RupiaIDR1.0000.28970.3561
Islandia KoronaISK10.02800.0369
Jamajka DolarJMD10.02390.0379
Jordania DinarJOD15.39005.8200
Kambodża rielKHR10.00080.0011
Katar rialQAR10.93911.1271
Kazachstan TengeKZT10.00900.0120
Kenia szylingKES10.03610.0431
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0026
Korea Południowa WonKRW1000.31650.3715
Kostaryka ColónCRC10.00390.0097
Kuwejt DinarKWD19.412013.9120
Macedonia denarMKD10.06350.0800
Malediwy RupiaMVR10.24000.3500
Malezja ringgitMYR10.87001.0200
Maroko dirhamMAD10.38150.4815
Mauritius rupiaMUR10.09960.1256
Mołdawia lejMDL10.20180.2718
Nigeria nairaNGN10.00430.0134
Nowa Zelandia dolarNZD12.45002.6900
Oman rialOMR18.900011.2000
Pakistan rupiaPKR10.02090.0308
Paragwaj guaraniPYG1.0000.57340.6534
Peru solPEN11.02821.3575
RPA RandZAR10.21280.2800
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.02780.0488
Serbia dinarRSD10.03400.0440
Seszele rupiaSCR10.20080.4208
Singapur dolarSGD12.77002.9500
Sri Lanka rupiaLKR10.01920.0317
Tajwan dolarTWD10.10000.1400
Uzbekistan SumUZS1.0000.36210.5621
Wietnam DongVND1.0000.15520.2052
Wysp Salomona dolarSBD10.41610.4461
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3000
USA dolarUSD13.88004.1500
Czechy KoronaCZK1.000100.0000175.0000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.1800
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP14.40004.8000
Australia stary DolarAUD11.8600brak
Austria SzylingATS10022.0000brak
Belgia FrankBEF1.00075.0000brak
Dania stara koronaDKK10043.0000brak
Czechy stara koronaCZK10012.0000brak
Chorwacja stara kunaHRK10041.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.0000brak
Holandia guldenNLG10.6100brak
Hongkong stary dolarHKD10036.0000brak
Irlandia stary funtIEP13.7800brak
Japonia stary jenJPY1.00030.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.1000brak
Litwa litLTL10087.2000brak
Luksemburg frankLUF1.00074.0000brak
Łotwa łatLVL14.2400brak
Niemcy MarkaDEM11.7100brak
Norwegia stara koronaNOK10035.0000brak
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.7600brak
Portugalia escudoPTE1.00015.0000brak
Korona słowackaSKK10.1000brak
Słowenia tolarSIT1.00010.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.1000brak
Węgry stary ForintHUF1.0009.0000brak
Wyspy Man funtIMP13.5800brak
Szkocja funtSCP13.5700brak
Jersey FuntJEP13.5800brak
Irlandia Północna FuntIEP13.8000brak
Guernsey FuntGGP13.5700brak
Falklandy FuntFKP13.0000brak
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.56004.8100
Australia stary DolarAUD11.8100brak
Austria SzylingATS10020.0000brak
Belgia FrankBEF1.00071.0000brak
Dania stara koronaDKK10040.0000brak
Czechy stara koronaCZK10010.0000brak
Chorwacja stara kunaHRK10040.0000brak
Estonia KoronaEEK10016.0000brak
Holandia guldenNLG10.5800brak
Hongkong stary dolarHKD10027.0000brak
Irlandia stary funtIEP13.5300brak
Japonia stary jenJPY1.00022.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa litLTL10086.0000brak
Luksemburg frankLUF1.00070.0000brak
Łotwa łatLVL14.1400brak
Niemcy MarkaDEM11.5200brak
Norwegia stara koronaNOK10032.0000brak
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.4000brak
Portugalia escudoPTE1.00010.0000brak
Korona słowackaSKK10.0800brak
Słowenia tolarSIT1.00010.0000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.8400brak
Węgry stary ForintHUF1.0008.5000brak
Wyspy Man funtIMP13.2800brak
Szkocja funtSCP13.53004.9900
Jersey FuntJEP13.2800brak
Irlandia Północna FuntIEP13.53004.7600
Guernsey FuntGGP13.2800brak
Falklandy FuntFKP12.98004.7500
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Internetowy kantor MAX

Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-21:00
środa9:00-21:00
czwartek9:00-21:00
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielaw handlowe

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.