tel. +48 32 441 80 97
Piątek 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2019-11-15 20:49:43
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.26504.2880
USA dolarUSD13.86003.9200
Czechy KoronaCZK1.000164.5000167.8000
Wielka Brytania FuntGBP14.95005.0200
Szwajcaria FrankCHF13.89003.9300
Dania KoronaDKK10056.850057.5500
Szwecja koronaSEK10039.200040.6000
Norwegia koronaNOK10041.500042.9000
Węgry ForintHUF10.000126.0000130.0000
Chorwacja KunaHRK105.70006.3000
Izrael szekelILS11.11001.1590
Japonia JenJPY10.000340.0000378.0000
Kanada DolarCAD12.87002.9800
Bułgaria LewBGN12.16502.2700
Australia DolarAUD12.61002.6800
Turcja liraTRY106.63507.0350
Ukraina hrywnaUAH1.000152.0000166.0000
Chiny JuanCNY10053.400057.7000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.18004.3500
USA dolarUSD13.78003.9800
Czechy KoronaCZK1.000162.0000172.0000
Wielka Brytania FuntGBP14.85005.0500
Szwajcaria FrankCHF13.75003.9500
Dania KoronaDKK10055.000059.0000
Szwecja koronaSEK10038.000042.0000
Norwegia koronaNOK10039.000043.5000
Węgry ForintHUF10.000120.0000139.9000
Chorwacja KunaHRK105.50006.5000
Albania LekALL10.000300.0000420.0000
Gruzja LariGEL11.27001.4900
Izrael szekelILS11.09101.1700
Japonia JenJPY10.000335.0000385.0000
Kanada DolarCAD12.80003.0000
Meksyk pesoMXN10018.000025.0000
Bułgaria LewBGN12.15002.2800
Rosja rubelRUB1.00055.000066.0000
Rumunia lejRON10086.000094.0000
Australia DolarAUD12.50002.7000
Tajlandia bahtTHB1.000131.5000138.5000
Turcja liraTRY106.00007.5000
Ukraina hrywnaUAH1.000150.0000170.0000
Chiny JuanCNY10053.000058.0000
ZEA DirhamAED11.02001.0900
Afganistan AfganiAFN10.03050.0696
Algieria DinarDZD10.02110.0511
Angola KwanzaAOA10.00250.0144
Arabia Saudyjska rialSAR10.93821.0682
Argentyna pesoARS10.03110.1211
Armenia DramAMD10.00540.0096
Aruba FlorinAWG11.78372.3837
Azerbejdżan ManatAZN12.04952.4285
Bahama DolarBSD13.67044.0704
Bahrajn DinarBHD17.920312.4203
Bangladesz TakaBDT10.02530.0653
Barbados DolarBBD11.11352.1935
Belize DolarBZD11.38532.1853
Białoruś RubelBYN11.79642.0764
BiH MarkaBAM11.98952.3795
Boliwia BolivianoBOB10.39700.6170
Botswana PulaBWP10.20020.4502
Brazylia RealBRL10.89011.0801
Brunei DolarBND11.81373.4137
Burundi FrankBIF10.00110.0031
CFP FrankXPF10.02790.0439
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.07110.0886
Dżibuti FrankDJF10.01180.0348
Egipt FuntEGP10.24520.3410
Eswatini LilangeniSZL10.16080.3608
Etiopia birrETB10.11330.1383
Fidżi DolarFJD11.29001.9800
Filipiny pesoPHP10.07150.0854
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00450.0085
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00450.0085
Gambia dalasiGMD10.06810.0801
Ghana CediGHS10.62670.8367
Gibraltar FuntGIP14.04944.9494
Gujana DolarGYD10.01580.0188
Gulden antylskiANG11.82162.6216
Gwatemala quetzalGTQ10.34910.4691
Gwinea FrankGNF1000.02100.0484
Honduras LempiraHNL10.13800.1780
Hong Kong DolarHKD10.43640.5124
Indie rupiaINR10.05090.0598
Indonezja RupiaIDR1.0000.27650.3429
Irak DinarIQD10.00260.0040
Iran RialIRR1.0000.08100.0990
Islandia KoronaISK10.03010.0387
Jamajka DolarJMD10.02360.0376
Jemen RialYER10.01190.0179
Jordania DinarJOD15.48325.9732
Kambodża rielKHR10.00080.0011
Katar rialQAR10.92051.1147
Kazachstan TengeKZT10.00850.0115
Kenia szylingKES10.03510.0421
Kirgistan somKGS10.05140.0659
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0026
Korea Południowa WonKRW1000.31140.3685
Kostaryka ColónCRC10.00350.0094
Kuba PesoCUC12.95754.7575
Kuwejt DinarKWD19.479413.9794
Laos KipLAK10.00030.0006
Lesotho LotiLSL10.23700.2870
Liban funtLBP10.00210.0032
Libia DinarLYD11.94733.0373
Macedonia denarMKD10.06440.0814
Madagaskar ariaryMGA10.00080.0012
Makau patacaMOP10.34520.5152
Malawi KwachaMWK10.00410.0058
Malediwy RupiaMVR10.24730.2963
Malezja ringgitMYR10.88811.0081
Maroko dirhamMAD10.36630.4663
Mauritius rupiaMUR10.10050.1266
Birma kiatMMK10.00210.0028
Mołdawia lejMDL10.20000.2700
Mongolia tugrikMNT10.00100.0018
Mozambik MeticalMZN10.04300.0830
Namibia dolarNAD10.22210.2821
Nepal rupiaNPR10.03030.0363
Nigeria nairaNGN10.00420.0132
Nikaragua CordobaNIO10.08080.1268
Nowa Zelandia dolarNZD12.45352.6834
Oman rialOMR19.257011.3370
Pakistan rupiaPKR10.02060.0305
Paragwaj guaraniPYG1.0000.57070.6507
Peru solPEN11.00791.3379
RPA RandZAR10.22500.3000
Rwanda FrankRWF10.00320.0053
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.02780.0488
Salwador ColonSVC10.23660.6366
Serbia dinarRSD10.03250.0415
Seszele rupiaSCR10.19690.4169
Singapur dolarSGD12.79332.9294
Sri Lanka rupiaLKR10.01980.0318
Syria FuntSYP10.00780.0098
Tadżykistan SomoniTJS10.32380.4838
Tajwan dolarTWD10.10090.1284
Tanzania SzylingTZS10.00100.0022
Tonga PaʻangaTOP11.44191.9419
Trynidad Tobago DolarTTD10.43560.7156
Tunezja DinarTND11.11901.5590
Turkmenistan ManatTMT11.01281.2128
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.06830.2183
Uzbekistan SumUZS1.0000.35210.5521
Vanuatu VatuVUV10.02300.0430
Wietnam DongVND1.0000.12010.1801
Wschodnie Karaiby DolarXCD11.24071.6407
Wysp Salomona dolarSBD10.41670.4467
Zambia KwachaZMW10.16940.3694
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4500
USA dolarUSD13.80004.2000
Czechy KoronaCZK1.000100.0000170.0000
Wielka Brytania FuntGBP13.00004.9900
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Szkocja funtSCP14.300004.75000
Irlandia Północna FuntIEP14.360004.75000
Falklandy FuntFKP13.500004.85000
Wyspy Man funtIMP14.000004.85000
Guernsey FuntGGP14.000004.85000
Jersey FuntJEP14.000004.85000
Niemcy MarkaDEM11.700002.00000
Łotwa łatLVL14.500006.40000
Litwa litLTL11.220001.35000
Anglia stary FuntGBS13.000004.90000
Austria SzylingATS100.110000.26000
Słowenia tolarSIT100.125000.00000
Belgia FrankBEF1000.075000.00000
Dania stara koronaDKS100.405000.00000
Hiszpania pesetaESP1000.018500.00000
Holandia guldenNLG100.585000.00000
Luksemburg frankLUF1000.075000.00000
Norwegia stara koronaNOS100.325000.00000
Portugalia escudoPTE1000.015000.00000
Korona słowackaSKK100.100000.00000
Estonia KoronaEEK100.200000.00000
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Internetowy kantor MAX

Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-21:00
środa9:00-21:00
czwartek9:00-21:00
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielaw handlowe

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.