tel. +48 32 441 80 97
Wtorek 11:00-19:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Afganistan AfganiAFN10.02980.0689
Algieria DinarDZD10.01780.0478
Angola KwanzaAOA1-0.00030.0116
Aruba FlorinAWG11.70812.3081
Bahama DolarBSD13.53243.9324
Bangladesz TakaBDT10.02360.0636
Burundi FrankBIF10.00090.0029
CFP FrankXPF10.02990.0454
Dżibuti FrankDJF10.01050.0344
Eswatini LilangeniSZL10.14530.3453
Etiopia birrETB10.08030.1053
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00470.0087
Ghana CediGHS10.55580.7658
Gibraltar FuntGIP13.91344.8134
Gujana DolarGYD10.01470.0180
Gulden antylskiANG11.60692.4069
Honduras LempiraHNL10.12850.1713
Iran RialIRR10.00010.0001
Jemen RialYER10.01090.0171
Kirgistan somKGS10.04060.0551
Laos KipLAK10.00030.0005
Lesotho LotiLSL10.22140.2714
Liban funtLBP10.00100.0039
Libia DinarLYD11.97783.0678
Madagaskar ariaryMGA10.00070.0012
Makau patacaMOP10.33320.5032
Malawi KwachaMWK10.00380.0055
Birma kiatMMK10.00240.0031
Mongolia tugrikMNT10.00080.0016
Mozambik MeticalMZN10.03510.0848
Namibia dolarNAD10.20640.2664
Nepal rupiaNPR10.02800.0340
Nikaragua CordobaNIO10.07340.1194
Rwanda FrankRWF10.00280.0049
Salwador ColonSVC10.22100.6210
Syria FuntSYP10.00190.0039
Tadżykistan SomoniTJS10.26380.4238
Tanzania SzylingTZS10.00090.0022
Tonga PaʻangaTOP11.40141.9314
Trynidad Tobago DolarTTD10.31150.7115
Uganda SzylingUGX10.00040.0015
Urugwaj PesoUYU10.05270.2027
Vanuatu VatuVUV10.02380.0440
Zambia KwachaZMW10.07110.3772
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek11:00-19:00
wtorek11:00-19:00
środa11:00-19:00
czwartek11:00-19:00
piątek11:00-19:00
sobota11:00-19:00
niedzielahandlowe
Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.