tel. +48 32 441 80 97
Poniedziałek 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Afganistan AfganiAFN10.02880.0679
Algieria DinarDZD10.01740.0474
Angola KwanzaAOA10.00280.0119
Aruba FlorinAWG11.81622.3034
Bahama DolarBSD13.70003.9007
Bangladesz TakaBDT10.02470.0666
Burundi FrankBIF10.00090.0029
CFP FrankXPF10.03040.0459
Dżibuti FrankDJF10.01050.0344
Eswatini LilangeniSZL10.15200.3520
Etiopia birrETB10.07450.0995
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00470.0087
Ghana CediGHS10.55580.7658
Gibraltar FuntGIP13.91344.8134
Gujana DolarGYD10.01470.0180
Gulden antylskiANG11.60692.4069
Gwatemala quetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.01860.0476
Honduras LempiraHNL10.12850.1713
Iran RialIRR10.00010.0001
Jemen RialYER10.01200.0171
Kirgistan somKGS10.04120.0557
Laos KipLAK10.00030.0005
Lesotho LotiLSL10.22810.2781
Liban funtLBP10.00100.0039
Libia DinarLYD10.06121.1512
Madagaskar ariaryMGA10.00080.0012
Makau patacaMOP10.33190.5019
Malawi KwachaMWK10.00360.0053
Birma kiatMMK10.00220.0029
Mongolia tugrikMNT10.00080.0016
Mozambik MeticalMZN10.03380.0836
Namibia dolarNAD10.21320.2732
Nepal rupiaNPR10.02850.0345
Nikaragua CordobaNIO10.07390.1199
Rwanda FrankRWF10.00280.0049
Syria FuntSYP10.00190.0039
Tadżykistan SomoniTJS10.26200.4220
Tanzania SzylingTZS10.00090.0021
Tonga PaʻangaTOP11.41261.9426
Trynidad Tobago DolarTTD10.30830.7115
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.05140.2014
Vanuatu VatuVUV10.02430.0445
Zambia KwachaZMW10.06270.3688
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-21:00
środa9:00-21:00
czwartek9:00-21:00
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielahandlowe
Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.