Aktualizacja : 2021-07-28 20:43:55
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Afganistan Afgani Afganistan Afgani AFN0.02990.0690
Algieria Dinar Algieria Dinar DZD0.01780.0478
Angola Kwanza Angola Kwanza AOA0.00290.0120
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rial SAR0.75931.0693
Argentyna peso Argentyna peso ARS0.01000.0800
Armenia Dram Armenia Dram AMD0.00560.0091
Aruba Florin Aruba Florin AWG1.89602.3833
Azerbejdżan Manat Azerbejdżan Manat AZN1.59702.0952
Bahama Dolar Bahama Dolar BSD3.86454.0652
Bahrajn Dinar Bahrajn Dinar BHD7.939612.3498
Bangladesz Taka Bangladesz Taka BDT0.02550.0674
Barbados Dolar Barbados Dolar BBD1.54852.1485
Belize Dolar Belize Dolar BZD1.65772.1577
Białoruś Rubel Białoruś Rubel BYN0.70001.4900
BiH Marka BiH Marka BAM2.02002.5500
Boliwia Boliviano Boliwia Boliviano BOB0.35680.6068
Botswana Pula Botswana Pula BWP0.19610.4461
Brazylia Real Brazylia Real BRL0.44030.8303
Brunei Dolar Brunei Dolar BND2.50003.5000
Burundi Frank Burundi Frank BIF0.00110.0029
CFP Frank CFP Frank XPF0.03090.0463
Chile Peso Chile Peso CLP0.00300.0054
Dominikana Peso Dominikana Peso DOP0.06300.0900
Dżibuti Frank Dżibuti Frank DJF0.01180.0357
Egipt Funt Egipt Funt EGP0.22000.3000
Eswatini Lilangeni Eswatini Lilangeni SZL0.16520.3652
Etiopia birr Etiopia birr ETB0.06970.0947
Fidżi Dolar Fidżi Dolar FJD1.37592.0659
Filipiny peso Filipiny peso PHP0.06000.0880
Frank CFA Afryka Śr. Frank CFA Afryka Śr. XAF0.00420.0079
Frank CFA Afryka Zach. Frank CFA Afryka Zach. XOF0.00500.0089
Gambia dalasi Gambia dalasi GMD0.05210.0791
Ghana Cedi Ghana Cedi GHS0.56050.7705
Gibraltar Funt Gibraltar Funt GIP4.38045.2804
Gujana Dolar Gujana Dolar GYD0.01570.0191
Gulden antylski Gulden antylski ANG1.74782.5478
Gwatemala quetzal Gwatemala quetzal GTQ0.41010.5301
Gwinea Frank Gwinea Frank GNF0.02030.0493
Honduras Lempira Honduras Lempira HNL0.14370.1864
Hong Kong Dolar Hong Kong Dolar HKD0.42000.5200
Indie rupia Indie rupia INR0.03300.0570
Indonezja Rupia Indonezja Rupia IDR0.00020.0003
Iran Rial Iran Rial IRR0.00010.0001
Islandia Korona Islandia Korona ISK0.02830.0350
Jamajka Dolar Jamajka Dolar JMD0.02000.0310
Jemen Rial Jemen Rial YER0.01200.0184
Jordania Dinar Jordania Dinar JOD4.55005.8000
Kambodża riel Kambodża riel KHR0.00050.0013
Katar rial Katar rial QAR0.82001.1200
Kazachstan Tenge Kazachstan Tenge KZT0.00500.0120
Kenia szyling Kenia szyling KES0.02500.0450
Kirgistan som Kirgistan som KGS0.04120.0557
Kolumbia Peso Kolumbia Peso COP0.00080.0016
Kongo Frank Kongo Frank CDF0.00200.0026
Korea Południowa Won Korea Południowa Won KRW0.20000.3800
Kostaryka Colón Kostaryka Colón CRC0.00430.0100
Kuwejt Dinar Kuwejt Dinar KWD9.500014.0000
Laos Kip Laos Kip LAK0.00030.0005
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.24130.2913
Liban funt Liban funt LBP0.00100.0039
Libia Dinar Libia Dinar LYD0.71651.0865
Macedonia denar Macedonia denar MKD0.06000.0900
Madagaskar ariary Madagaskar ariary MGA0.00070.0012
Makau pataca Makau pataca MOP0.34890.5189
Malawi Kwacha Malawi Kwacha MWK0.00360.0053
Malediwy Rupia Malediwy Rupia MVR0.20000.3200
Malezja ringgit Malezja ringgit MYR0.50001.0500
Maroko dirham Maroko dirham MAD0.32000.4800
Mauritius rupia Mauritius rupia MUR0.07000.1200
Birma kiat Birma kiat MMK0.00190.0026
Mołdawia lej Mołdawia lej MDL0.13000.2500
Mongolia tugrik Mongolia tugrik MNT0.00090.0017
Mozambik Metical Mozambik Metical MZN0.04430.0941
Namibia dolar Namibia dolar NAD0.22630.2863
Nepal rupia Nepal rupia NPR0.02900.0350
Nigeria naira Nigeria naira NGN0.00090.0109
Nikaragua Cordoba Nikaragua Cordoba NIO0.07640.1224
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolar NZD2.30002.8500
Oman rial Oman rial OMR7.723811.3238
Pakistan rupia Pakistan rupia PKR0.01850.0295
Paragwaj guarani Paragwaj guarani PYG0.58000.6900
Peru sol Peru sol PEN0.82001.2200
RPA Rand RPA Rand ZAR0.15000.2900
Rwanda Frank Rwanda Frank RWF0.00290.0050
Escudo zielonoprzylądkowe Escudo zielonoprzylądkowe CVE0.03060.0516
Serbia dinar Serbia dinar RSD0.03200.0420
Seszele rupia Seszele rupia SCR0.15000.3600
Singapur dolar Singapur dolar SGD2.20002.8900
Sri Lanka rupia Sri Lanka rupia LKR0.01150.0235
Syria Funt Syria Funt SYP0.00050.0025
Tadżykistan Somoni Tadżykistan Somoni TJS0.26580.4258
Tajwan dolar Tajwan dolar TWD0.08500.1500
Tanzania Szyling Tanzania Szyling TZS0.00100.0022
Tonga Paʻanga Tonga Paʻanga TOP1.47892.0088
Trynidad Tobago Dolar Trynidad Tobago Dolar TTD0.32960.7329
Tunezja Dinar Tunezja Dinar TND1.25001.5800
Uganda Szyling Uganda Szyling UGX0.00050.0016
Urugwaj Peso Urugwaj Peso UYU0.05340.2034
Uzbekistan Sum Uzbekistan Sum UZS0.29660.5039
Vanuatu Vatu Vanuatu Vatu VUV0.02490.0421
Wietnam Dong Wietnam Dong VND0.08000.2200
Wschodnie Karaiby Dolar Wschodnie Karaiby Dolar XCD1.21001.6120
Wysp Salomona dolar Wysp Salomona dolar SBD0.42000.5500
Zambia Kwacha Zambia Kwacha ZMW0.06610.3722
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

Waluty wymieniane w Kantorze Hermes Rybnik

Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 1989 Kantor Plaza Rybnik
Kantory
Firma