Aktualizacja : 2022-08-10 18:44:37
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR4.65504.7130
USA dolar USA dolar USD4.51004.6290
Czechy Korona Czechy Korona CZK0.18800.1939
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP5.51005.6100
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF4.79004.8900
Dania Korona Dania Korona DKK0.62400.6430
Szwecja korona Szwecja korona SEK0.44500.4640
Norwegia korona Norwegia korona NOK0.46500.4820
Węgry Forint Węgry Forint HUF0.01190.1250
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK0.63000.6580
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL1.70001.8550
Izrael szekel Izrael szekel ILS1.20001.3600
Japonia Jen Japonia Jen JPY0.33000.3530
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD3.51003.6700
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN2.45002.5800
Rosja rubel Rosja rubel RUB0.05000.0000
Australia Dolar Australia Dolar AUD3.14003.3050
Turcja lira Turcja lira TRY0.26500.3350
ZEA Dirham ZEA Dirham AED1.18001.2700
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR 4.5500 4.7500
USA dolar USA dolar USD 4.4000 4.6500
Czechy Korona Czechy Korona CZK 0.1830 0.2000
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP 5.4000 5.6500
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF 4.7000 4.9000
Dania Korona Dania Korona DKK 0.6000 0.6700
Szwecja korona Szwecja korona SEK 0.4200 0.4800
Norwegia korona Norwegia korona NOK 0.4300 0.4900
Węgry Forint Węgry Forint HUF 0.0110 0.0135
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK 0.6000 0.7000
Albania Lek Albania Lek ALL 0.0330 0.0460
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL 1.6000 1.9000
Izrael szekel Izrael szekel ILS 1.1700 1.3900
Japonia Jen Japonia Jen JPY 0.0300 0.0380
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD 3.4000 3.7500
Meksyk peso Meksyk peso MXN 0.1800 0.2900
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN 2.4000 2.6500
Rosja rubel Rosja rubel RUB 0.0000 0.0630
Rumunia lej Rumunia lej RON 0.9400 1.1000
Australia Dolar Australia Dolar AUD 3.1000 3.3000
Tajlandia baht Tajlandia baht THB 0.1200 0.1490
Turcja lira Turcja lira TRY 0.2700 0.4000
Ukraina hrywna Ukraina hrywna UAH 0.1000 0.1350
Chiny Juan Chiny Juan CNY 0.5500 0.7500
ZEA Dirham ZEA Dirham AED 1.1900 1.3500
Islandia Korona Islandia Korona ISK 0.0300 0.0390
Armenia DramArmenia Dram AMD0.00690.0140
Azerbejdżan ManatAzerbejdżan Manat AZN2.00002.9900
BiH MarkaBiH Marka BAM2.38002.6500
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.80001.0500
Chile PesoChile Peso CLP0.00350.0070
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.08000.1100
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.23000.3500
Filipiny pesoFilipiny peso PHP0.06500.0990
Hong Kong DolarHong Kong Dolar HKD0.50000.6400
Indie rupiaIndie rupia INR0.04000.0690
Indonezja RupiaIndonezja Rupia IDR0.00030.0004
Jordania DinarJordania Dinar JOD6.40007.2500
Kambodża rielKambodża riel KHR0.00050.0019
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0190
Kenia szylingKenia szyling KES0.03000.0500
Kolumbia PesoKolumbia Peso COP0.00050.0016
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.30000.4500
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD11.781317.3513
Macedonia denarMacedonia denar MKD0.07310.0981
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.30280.4228
Malezja ringgitMalezja ringgit MYR0.88541.2554
Maroko dirhamMaroko dirham MAD0.44150.6715
Mauritius rupiaMauritius rupia MUR0.07000.1400
Mołdawia lejMołdawia lej MDL0.15000.2700
Nowa Zelandia dolarNowa Zelandia dolar NZD2.60003.0900
Oman rialOman rial OMR8.200013.2000
RPA RandRPA Rand ZAR0.24130.3613
Escudo zielonoprzylądkoweEscudo zielonoprzylądkowe CVE0.03620.0702
Serbia dinarSerbia dinar RSD0.03610.0501
Seszele rupiaSeszele rupia SCR0.47690.6069
Singapur dolarSingapur dolar SGD3.59504.0450
Sri Lanka rupiaSri Lanka rupia LKR0.00870.0309
Tajwan dolarTajwan dolar TWD0.11630.2263
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.50001.6990
Wietnam DongWietnam Dong VND0.00020.0003
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR 3.0000 4.6500
USA dolar USD 4.4000 4.9000
Czechy Korona CZK 0.1000 0.1930
Wielka Brytania Funt GBP 3.0000 5.6000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Plaza Rybnik

Kantor Plaza Rybnik

44-200 Rybnik
ul. Raciborska 16

poniedziałek
9:00-21:00
wtorek
9:00-21:00
środa
9:00-21:00
czwartek
9:00-21:00
piątek
9:00-21:00
sobota
9:00-21:00
niedziela
handlowe

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
przy transakcji powyżej 50.000 CHF 8 cena lepsza niż w hurcie !!!

Specjalne ceny dla KANTORÓW przy wymianie CHF 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.48004.7900
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP5.19005.5600
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD2.75003.0400
Dania stara korona Dania stara koronaDKK0.59000.5400
Czechy stara korona Czechy stara koronaCZK0.13200.1860
Japonia stary jen Japonia stary jenJPY0.02240.0341
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD2.96003.4600
Norwegia stara korona Norwegia stara koronaNOK0.43000.4600
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF4.41004.7600
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF0.00810.0121
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP5.08005.6200
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP5.08005.6200
Irlandia Północna Funt Irlandia Północna FuntIEP4.97005.5400
Jersey Funt Jersey FuntJEP5.08005.6200
Szkocja funt Szkocja funtSCP5.13005.5500
Wyspy Man funt Wyspy Man funtIMP5.02005.6200
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM1.90002.4200
Irlandia stary funt Irlandia stary funtIES4.97005.5100
Estonia Korona Estonia KoronaEEK0.20200.3030
Belgia Frank Belgia FrankBEF0.08800.1170
Korona słowacka Korona słowackaSKK0.11100.1590
Austria Szyling Austria SzylingATS0.00000.3400
Łotwa łat Łotwa łatLVL5.69006.7400
Litwa lit Litwa litLTL1.16001.3700
Luksemburg frank Luksemburg frankLUF0.09000.1170
Słowenia tolar Słowenia tolarSIT0.01700.0200
Chorwacja stara kuna Chorwacja stara kunaHRK0.42000.5900
Nowa Zelandia stary dolar Nowa Zelandia stary dolarNZD1.90002.6300
Hongkong stary dolar Hongkong stary dolarHKD0.36000.4750
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria CHF84.36004.7900
Anglia stary Funt GBP5.02005.6200
Australia stary Dolar AUD2.14003.2600
Dania stara korona DKK0.54000.6400
Czechy stara korona CZK0.12200.1970
Japonia stary jen JPY0.02190.0352
Kanada stary Dolar CAD2.58003.6000
Norwegia stara korona NOK0.41000.4800
Szwajcaria stary Frank CHF3.83004.7900
Węgry stary Forint HUF0.00580.0122
Falklandy Funt FKP4.75005.5500
Guernsey Funt GGP4.75005.5500
Irlandia Północna Funt IEP4.75005.5500
Jersey Funt JEP4.75005.5500
Szkocja funt SCP4.75005.5500
Wyspy Man funt IMP4.75005.5500
Niemcy Marka DEM1.74002.4200
Irlandia stary funt IES4.14005.4600
Estonia Korona EEK0.19000.3060
Belgia Frank BEF0.08600.1190
Korona słowacka SKK0.10500.1590
Austria Szyling ATS0.00000.3500
Łotwa łat LVL4.83006.8100
Litwa lit LTL0.94001.2600
Luksemburg frank LUF0.08800.1190
Słowenia tolar SIT0.01600.0200
Chorwacja stara kuna HRK0.41000.6000
Nowa Zelandia stary dolar NZD1.88002.6500
Hongkong stary dolar HKD0.35000.4800
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Kantor Plaza w Rybniku

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Znajdziesz nas

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.

Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.

Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są : Euro, Dolar USD, Korona CZK, Frank CHF i Funt GBP

Kantor Plaza Rybnik

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

© 1989 Kantor Plaza Rybnik
Firma