Aktualizacja : 2022-01-25 14:00:16
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR4.55004.5900
USA dolar USA dolar USD4.04004.0900
Czechy Korona Czechy Korona CZK0.18000.1859
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP5.40505.4900
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF4.36004.4400
Dania Korona Dania Korona (100) DKK60.600062.2000
Szwecja korona Szwecja korona (100) SEK42.900044.5000
Norwegia korona Norwegia korona (100) NOK44.000045.8000
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK0.60500.6450
Izrael szekel Izrael szekel ILS1.14001.3800
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD3.14003.2400
Australia Dolar Australia Dolar AUD2.82502.9400
Turcja lira Turcja lira TRY0.31000.4200
Ukraina hrywna Ukraina hrywna (100) UAH14.700015.8500
ZEA Dirham ZEA Dirham AED1.07001.1225
Islandia Korona Islandia Korona ISK0.02770.0325
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR 4.4500 4.6500
USA dolar USA dolar USD 3.9500 4.1500
Czechy Korona Czechy Korona CZK 0.1800 0.1900
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP 5.3500 5.5500
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF 4.3000 4.5000
Dania Korona Dania Korona DKK 59.0000 63.0000
Szwecja korona Szwecja korona SEK 42.0000 46.0000
Norwegia korona Norwegia korona NOK 43.0000 47.0000
Węgry Forint Węgry Forint HUF 11.5000 13.5000
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK 0.6000 0.6800
Albania Lek Albania Lek ALL 33.0000 45.0000
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL 1.2300 1.5200
Izrael szekel Izrael szekel ILS 1.0500 1.3300
Japonia Jen Japonia Jen JPY 30.0000 38.0000
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD 3.0500 3.2500
Meksyk peso Meksyk peso MXN 18.0000 23.9000
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN 2.3000 2.4800
Rosja rubel Rosja rubel RUB 4.1000 6.3000
Rumunia lej Rumunia lej RON 85.0000 99.9000
Australia Dolar Australia Dolar AUD 2.7500 2.9500
Tajlandia baht Tajlandia baht THB 10.0000 13.4000
Turcja lira Turcja lira TRY 0.2500 0.4400
Ukraina hrywna Ukraina hrywna UAH 14.5000 16.5000
Chiny Juan Chiny Juan CNY 50.0000 69.5000
ZEA Dirham ZEA Dirham AED 1.0400 1.2300
Islandia Korona Islandia Korona ISK 0.0260 0.0350
Białoruś RubelBiałoruś Rubel BYN0.70001.7000
BiH MarkaBiH Marka BAM2.30002.5500
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.69000.8400
Brunei DolarBrunei Dolar BND2.50003.5000
Chile PesoChile Peso CLP0.00300.0054
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.06520.0902
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.26000.3200
Filipiny pesoFilipiny peso PHP0.06000.0900
Hong Kong DolarHong Kong Dolar HKD0.42000.5200
Indie rupiaIndie rupia INR0.03300.0650
Jordania DinarJordania Dinar JOD5.30006.1000
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0120
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.20000.4500
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD9.500014.0000
Macedonia denarMacedonia denar MKD0.06000.0900
Madagaskar ariaryMadagaskar ariary MGA0.00070.0012
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.20000.3200
Malezja ringgitMalezja ringgit MYR0.50001.0500
Maroko dirhamMaroko dirham MAD0.35000.5000
Mauritius rupiaMauritius rupia MUR0.07000.1200
Mołdawia lejMołdawia lej MDL0.13000.2500
Nowa Zelandia dolarNowa Zelandia dolar NZD2.52002.8500
Oman rialOman rial OMR7.978111.5781
Peru solPeru sol PEN0.80001.2000
RPA RandRPA Rand ZAR0.18000.2990
Serbia dinarSerbia dinar RSD0.03200.0490
Seszele rupiaSeszele rupia SCR0.15000.3600
Singapur dolarSingapur dolar SGD2.60003.0900
Tajwan dolarTajwan dolar TWD0.08500.1700
Tanzania SzylingTanzania Szyling TZS0.00100.0023
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.25001.5500
Wietnam DongWietnam Dong (1000) VND0.08000.2200
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR 3.0000 4.6500
USA dolar USD 3.8500 4.2500
Czechy Korona CZK 0.1000 0.1830
Wielka Brytania Funt GBP 3.0000 5.5000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Plaza Rybnik

Kantor Plaza Rybnik

44-200 Rybnik
ul. Raciborska 16

poniedziałek
9:00-21:00
wtorek
9:00-21:00
środa
9:00-21:00
czwartek
9:00-21:00
piątek
9:00-21:00
sobota
9:00-21:00
niedziela
handlowe

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria Szwajcaria frank 8 seriaCHF8 4.20004.3600
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP 5.11005.3800
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD 2.43502.9400
Austria Szyling Austria SzylingATS 0.23000.3200
Dania stara korona Dania stara koronaDKK 0.51000.5500
Czechy stara korona Czechy stara koronaCZK 0.13000.1850
Chorwacja stara kuna Chorwacja stara kunaHRK 0.42000.5900
Estonia Korona Estonia KoronaEEK 0.20400.2900
Hongkong stary dolar Hongkong stary dolarHKD 0.36000.4750
Irlandia stary funt Irlandia stary funtIEP 5.00005.4000
Japonia stary jen Japonia stary jenJPY 0.02450.0360
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD 2.67503.1500
Litwa lit Litwa litLTL 0.94501.1300
Luksemburg frank Luksemburg frankLUF 0.08000.0950
Łotwa łat Łotwa łatLVL 4.62005.4800
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM 1.71002.2000
Norwegia stara korona Norwegia stara koronaNOK 0.40000.4550
Nowa Zelandia stary dolar Nowa Zelandia stary dolarNZD 1.90002.6300
Korona słowacka Korona słowackaSKK 0.10900.1300
Słowenia tolar Słowenia tolarSIT 0.01320.0180
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF 4.00004.3500
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF 0.00920.0110
Wyspy Man funt Wyspy Man funtIMP 5.00005.3300
Szkocja funt Szkocja funtSCP 5.00005.3800
Jersey Funt Jersey FuntJEP 5.00005.3300
Irlandia Północna Funt Irlandia Północna FuntIEP 5.00005.3300
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP 5.00005.3300
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP 5.00005.3300
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria CHF8 4.00004.3700
Anglia stary Funt GBP 4.00005.4400
Australia stary Dolar AUD 2.06002.9400
Austria Szyling ATS 0.20000.3300
Dania stara korona DKK 0.44000.5600
Czechy stara korona CZK 0.12000.1865
Chorwacja stara kuna HRK 0.41000.6000
Estonia Korona EEK 0.18000.3000
Hongkong stary dolar HKD 0.35000.4800
Irlandia stary funt IEP 4.56005.4000
Japonia stary jen JPY 0.02400.0380
Kanada stary Dolar CAD 2.20003.2000
Litwa lit LTL 0.75001.1500
Luksemburg frank LUF 0.07900.0960
Łotwa łat LVL 4.60005.5000
Niemcy Marka DEM 1.71002.4000
Norwegia stara korona NOK 0.34000.4550
Nowa Zelandia stary dolar NZD 1.88002.6500
Korona słowacka SKK 0.10800.1320
Słowenia tolar SIT 0.01300.0200
Szwajcaria stary Frank CHF 3.15004.3700
Węgry stary Forint HUF 0.00900.0130
Wyspy Man funt IMP 4.40005.4400
Szkocja funt SCP 4.95005.4400
Jersey Funt JEP 4.40005.4400
Irlandia Północna Funt IEP 4.95005.4400
Guernsey Funt GGP 5.00005.4400
Falklandy Funt FKP 4.40005.4400
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Kantor Plaza w Rybniku

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Znajdziesz nas

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.

Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.

Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są : Euro, Dolar USD, Korona CZK, Frank CHF i Funt GBP

Kantor Plaza Rybnik

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

© 1989 Kantor Plaza Rybnik
Firma