Aktualizacja : 2022-05-17 20:51:53
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR 4.5500 4.7500
USA dolar USA dolar USD 4.3000 4.5500
Czechy Korona Czechy Korona CZK 0.1780 0.1920
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP 5.4000 5.6500
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF 4.3500 4.6000
Dania Korona Dania Korona DKK 0.6000 0.6400
Szwecja korona Szwecja korona SEK 0.4200 0.4700
Norwegia korona Norwegia korona NOK 0.4300 0.4900
Węgry Forint Węgry Forint HUF 0.0110 0.0135
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK 0.6000 0.7000
Albania Lek Albania Lek ALL 0.0330 0.0460
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL 1.2500 1.5400
Izrael szekel Izrael szekel ILS 1.1700 1.4800
Japonia Jen Japonia Jen JPY 0.0300 0.0380
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD 3.3500 3.5500
Meksyk peso Meksyk peso MXN 0.1800 0.2500
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN 2.3500 2.6500
Rosja rubel Rosja rubel RUB 0.0000 0.0630
Rumunia lej Rumunia lej RON 0.8600 1.0500
Australia Dolar Australia Dolar AUD 3.0000 3.2000
Tajlandia baht Tajlandia baht THB 0.1200 0.1490
Turcja lira Turcja lira TRY 0.2600 0.4200
Ukraina hrywna Ukraina hrywna UAH 0.1100 0.1350
Chiny Juan Chiny Juan CNY 0.5500 0.7500
ZEA Dirham ZEA Dirham AED 1.0500 1.3000
Islandia Korona Islandia Korona ISK 0.0240 0.0370
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.88001.0900
Chile PesoChile Peso CLP0.00330.0056
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.07500.0990
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.25000.3500
Filipiny pesoFilipiny peso PHP0.06500.0990
Hong Kong DolarHong Kong Dolar HKD0.45000.5800
Indie rupiaIndie rupia INR0.03300.0650
Jordania DinarJordania Dinar JOD6.05006.7300
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0120
Kenia szylingKenia szyling KES0.03000.0500
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.30000.4500
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD9.500014.5000
Macedonia denarMacedonia denar MKD0.06500.0950
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.20000.3200
Malezja ringgitMalezja ringgit MYR0.70001.1200
Maroko dirhamMaroko dirham MAD0.42000.6500
Mauritius rupiaMauritius rupia MUR0.07000.1400
Mołdawia lejMołdawia lej MDL0.15000.2600
Nowa Zelandia dolarNowa Zelandia dolar NZD2.60002.9900
Oman rialOman rial OMR8.050012.5000
Peru solPeru sol PEN1.10001.4000
RPA RandRPA Rand ZAR0.25000.3600
Serbia dinarSerbia dinar RSD0.03200.0490
Seszele rupiaSeszele rupia SCR0.35000.4600
Singapur dolarSingapur dolar SGD2.75003.3000
Tajwan dolarTajwan dolar TWD0.09000.1800
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.45001.6500
Wietnam DongWietnam Dong (1000) VND0.11000.2500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR 3.0000 4.6500
USA dolar USD 4.3000 4.7700
Czechy Korona CZK 0.1000 0.1920
Wielka Brytania Funt GBP 3.0000 5.5500
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Plaza Rybnik

Kantor Plaza Rybnik

44-200 Rybnik
ul. Raciborska 16

poniedziałek
9:00-21:00
wtorek
9:00-21:00
środa
9:00-21:00
czwartek
9:00-21:00
piątek
9:00-21:00
sobota
9:00-21:00
niedziela
handlowe

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
przy transakcji powyżej 50.000 CHF 8 cena lepsza niż w hurcie !!!

Specjalne ceny dla KANTORÓW przy wymianie CHF 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.24004.2900
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP5.32005.5200
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD2.65002.9400
Dania stara korona Dania stara koronaDKK0.54000.5400
Czechy stara korona Czechy stara koronaCZK0.12900.1830
Japonia stary jen Japonia stary jenJPY0.02230.0340
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD2.95003.2200
Norwegia stara korona Norwegia stara koronaNOK0.42000.4400
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF4.24004.2900
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF0.00880.0124
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP5.21005.5900
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP5.21005.5900
Irlandia Północna Funt Irlandia Północna FuntIEP4.94005.5100
Jersey Funt Jersey FuntJEP5.21005.5900
Szkocja funt Szkocja funtSCP5.29005.5200
Wyspy Man funt Wyspy Man funtIMP4.88005.5900
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM2.04002.4100
Irlandia stary funt Irlandia stary funtIES4.94005.4800
Estonia Korona Estonia KoronaEEK0.20100.3020
Belgia Frank Belgia FrankBEF0.08700.1170
Korona słowacka Korona słowackaSKK0.11100.1580
Austria Szyling Austria SzylingATS0.26000.3400
Łotwa łat Łotwa łatLVL5.67006.7200
Litwa lit Litwa litLTL1.15001.3700
Luksemburg frank Luksemburg frankLUF0.09000.1170
Słowenia tolar Słowenia tolarSIT0.01700.0200
Chorwacja stara kuna Chorwacja stara kunaHRK0.42000.5900
Nowa Zelandia stary dolar Nowa Zelandia stary dolarNZD1.90002.6300
Hongkong stary dolar Hongkong stary dolarHKD0.36000.4750
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria CHF84.07004.5100
Anglia stary Funt GBP5.21005.5200
Australia stary Dolar AUD2.06003.1500
Dania stara korona DKK0.59000.6400
Czechy stara korona CZK0.11900.1930
Japonia stary jen JPY0.02180.0351
Kanada stary Dolar CAD2.50003.4900
Norwegia stara korona NOK0.42000.4600
Szwajcaria stary Frank CHF4.07004.5100
Węgry stary Forint HUF0.00830.0125
Falklandy Funt FKP4.94005.6400
Guernsey Funt GGP4.94005.6400
Irlandia Północna Funt IEP4.83005.5300
Jersey Funt JEP4.94005.6400
Szkocja funt SCP5.21005.5200
Wyspy Man funt IMP4.94005.5200
Niemcy Marka DEM2.01002.4100
Irlandia stary funt IES4.11005.4200
Estonia Korona EEK0.19000.3050
Belgia Frank BEF0.08600.1180
Korona słowacka SKK0.10500.1580
Austria Szyling ATS0.26000.3500
Łotwa łat LVL5.60006.7800
Litwa lit LTL1.14001.3800
Luksemburg frank LUF0.08700.1180
Słowenia tolar SIT0.01600.0200
Chorwacja stara kuna HRK0.41000.6000
Nowa Zelandia stary dolar NZD1.88002.6500
Hongkong stary dolar HKD0.35000.4800
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Kantor Plaza w Rybniku

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Znajdziesz nas

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.

Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.

Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są : Euro, Dolar USD, Korona CZK, Frank CHF i Funt GBP

Kantor Plaza Rybnik

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

© 1989 Kantor Plaza Rybnik
Firma